Reklama
Reklama

Justyna Kowalczyk pokazała symboliczny grób Kacpra Tekielego. Padły wzruszające słowa

Justyna Kowalczyk kilka miesięcy temu straciła ukochanego męża. Mistrzyni olimpijska jest więc od tego czasu pogrążona w żałobie. Kacper Tekieli zginął tragicznie w górach. Justyna nie zamknęła się jednak na świat zewnętrzny, sportsmenka dzieli się z internautami w mediach społecznościowych krótkimi wpisami na temat trudnych chwil. Niedawno w górach pojawił się symboliczny grób Kacpra Tekielego.

Justyna Kowalczyk nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego

Justyna Kowalczyk pod koniec maja 2023 roku pochowała ukochanego Kacpra Tekielego. Jej mąż wszedł na szczyt Jungfrau. Mężczyzna zginął podczas zejścia. Jego ciało zostało odnalezione dopiero następnego dnia. Kacper miał tylko 38 lat. Kowalczyk od tego czasu dodaje na swoje instagramowe konto wpisy, w których wspomina ukochanego. 

Ostatnio Justyna dodała wpis, w którym poinformowała internautów, że w górach zostało stworzone symboliczne miejsce poświęcone jej zmarłemu mężowi Kacprowi.

Zobacz też: Kowalczyk pierwszy raz od dawna pokazała zdjęcie zmarłego męża. Nowy wpis chwyta za serce

Reklama

Justyna Kowalczyk o symbolicznym grobie Kacpra Tekielego

Justyna Kowalczyk w przejmującym wpisie poinformowała, że w górach została umieszczona pamiątkowa tablica.

"Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj byli tam ze mną i Hugonkiem" - oznajmiła w social mediach Justyna Kowalczyk.

Na symbolicznej tablicy umieszczono napis: "Nie żył za karę". Pamiątka została odsłonięta w Tatrach 23 września 2023 roku. Znajduje się pod Ostrewą. Tablica poświęcona Kacprowi została umieszczona na wielkim kamieniu obok innych tablic, które upamiętniają - Wandę Rutkiewicz, Piotra Morawskiego i Tomka Kowalskiego.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Tekieli | Justyna Kowalczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy