Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA obnażyły prawdę!

Już w 1992 roku sąd uznał, że Javier Sanchez Santos jest synem muzyka, lecz wyrok został uchylony. Teraz sprawa powraca i wygląda na to, że Julio Iglesias (75 l.) nie będzie miał innego wyjścia, jak przyznać się do nieślubnego dziecka.

Enrique to nie jedyne dziecko Julio Iglesiasa. Do niedawna sądzono, że ma jeszcze siedmioro pociech, lecz teraz okazuje się, że jest ich więcej! Muzyk przegrał rozprawę w sądzie i musi uznać nieślubne dziecko, które jest owocem jego romansu. Jest zatem oficjalnie ojcem dziewięciorga dzieci... 

Reklama

I tak z filipińską modelką, Isabel Preysley, doczekał się Isabeli, Julia i Enrique. Z kolei z z młodszą o 22 lata Mirandą Rijnsburger ma pięcioro dzieci. Są to Miguel Alejandro, Rodrigo, Guillermo, Victoria i Cristina. 

Teraz do wesołej gromadki dołącza Javier Sanchez Santos, którego matką jest portugalska baletnica, Maria Edite Santos. Chłopak przyszedł na świat mniej więcej w tym samym czasie co Enrique... 

Julio Iglesias stanowczo odżegnywał się od sugestii, że Javier jest jego synem. Równocześnie nie chciał poddać się testom DNA. W końcu materiał genetyczny został pozyskany... ze śmieci wyrzuconych przez jednego z prawowitych synów muzyka. A wynik badań jest jednoznaczny, co uznał sąd. 

Sędzia podkreślał "ogromne podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem", a adwokat Javiera dodawał, że jego klient to "wykapany syn Iglesiasa" i tłumaczył: "Ich kody DNA są niemal identyczne". 

Prawnicy artysty zapowiedzieli odwołanie od wyroku.

Więcej w wideo.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julio Iglesias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje