Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wróblewska w szczerym wywiadzie: Mam zaburzenia osobowości!

Julia Wróblewska (22 l.) udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. Ma nadzieję, że jej wyznanie pomoże tysiącom osób, które także dotyka ten problem.

Julia Wróblewska to aktorka młodego pokolenia, która swoją karierę zaczęła już w wieku kilku lat, występując w filmie „Tylko mnie kochaj”. Rola Michaliny przyniosła jej wielką sławę, z którą w późniejszych latach nie mogła sobie poradzić. 

Niedawno wyznała, że zmaga się ze stanami depresyjnymi i uczęszcza na psychoterapię, która pomaga jej w walce z chorobą.

Aktorka udostępniła na swoim Instagramie wideo pokazujące, jak pracuje z lekarzem. Post wywołał niemałe poruszenie wśród internautów, dla których zaskoczeniem był tak poważny stan Julki.

Teraz podczas spotkania z fanami, Wróblewska zdecydowała się powiedzieć głośno, co jej dolega.

„Mam zaburzenia osobowości. Tego nie da się wyleczyć. Jest mi ciężko, trzęsę się… Mogę mieć tylko remisję choroby. Diagnozę dostałam po miesiącu chodzenia do psychiatry” – wyznała, po czym dodała:

„To przez traumatyczne zdarzenia z dzieciństwa, o których nie wiem, czy kiedykolwiek powiem głośno. Powiem tylko, że to nie przez media i nie przez środowisko filmowe”.

Na sam koniec aktorka stwierdziła, że pomimo choroby, chce walczyć o siebie i nie zamierza się poddać.

„Nie wiem, kim jestem, ale wiem, kim chcę być” – zakończyła Julia.

Życzymy zdrowia!

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje