Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wróblewska pokazała nowego chłopaka! Zdobyła się na wyznanie!

Julia Wróblewska (21 l.) ostatnio mniej błyszczy w show-biznesie. Za aktorką trudne chwile, w tym załamanie nerwowe. Okazuje się jednak, że w jej życiu prywatnym wiele się dzieje i wygląda na to, że gwiazda znalazła nową miłość!

Zaczynała swoją przygodę z filmem jako mała dziewczyna w filmie "Tylko mnie kochaj". Z dnia na dzień stała się w Polsce gwiazdą i potem dorastała na oczach widzów w serialu "M jak miłość". 

Z wiekiem jednak zaczęły pojawiać się u niej problemy i okazało się, że gwiazda niezbyt dobrze radzi sobie z ogromem popularności. Na początku roku 2019 roku wyznała, że przeszła załamanie nerwowe. 

Powiedziała, że nie radziła sobie z hejtem, jaki spotkał ją w mediach społecznościowych, z których na pewien czas zniknęła. Aktorce pomogła terapia, na którą zdecydowała się uczęszczać. 

Po niej wróciła do normalności i także... do prowadzenia swojego profilu w mediach społecznościowych. To właśnie tam zaskoczyła teraz fanów nowym zdjęciem! 

Nie pozuje na nim sama, a z nową miłością! Na zdjęciu celebrytka całuje namiętnie wybranka i zdobyła się na romantyczne wyznanie: 

"Dziękuję, że jesteś powodem, dla którego się uśmiecham". 

Chłopak ma na imię Krzysztof i jest sportowcem, więc nie jest osobą z show-biznesu. Julia wygląda na szczęśliwą, a miłość tylko dodaje jej skrzydeł! 

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć się do gratulacji, które posypały się w komentarzach pod zdjęciem. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje