Reklama
Reklama

Julia Wieniawa zafascynowana 59-letnim aktorem! Nie może się go nachwalić!

Julia Wieniawa (22 l.) jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na swoim koncie ma już kilka znaczących ról w serialach i filmach. Aktualnie aktorka pracuje na planie nowego filmu, w którym gra m.in. z Cezarym Pazurą (59 l.). Celebrytka jest wręcz zafascynowana starszym kolegą, którego nie może się nachwalić! "Bardzo mocno wchodzi w głębię postaci" - zachwyca się Wieniawa.

"Nie cudzołóż i nie kradnij" to setny film w karierze Cezarego Pazury. Ten wyjątkowy jubileusz aktor świętował na planie m.in. wraz z Julią Wieniawą. Aktorka nie ukrywa, że jest pełna uznania dla jego dorobku zawodowego.

Aktorka żałuje jednak, że ma tak mało wspólnych scen z Cezarym Pazurą. Wie natomiast, że gdyby potrzebowała jakiejś rady czy wskazówki, zawsze może liczyć na jego pomoc i bardzo ceni sobie jego doświadczenie zawodowe.

Julia Wieniawa ma nadzieję, że i ona będzie kiedyś na tym etapie kariery zawodowej, co obecnie Cezary Pazura, i uda jej się zagrać w 100 filmach. Wie też, że na sukces trzeba ciężko pracować. Do tej pory wystąpiła w takich produkcjach jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" "Kobiety mafii", "Small World" i w serialu "Rodzinka.pl".

Wieniawa zachwycona Pazurą

Reklama

Na razie nie chce jednak nic planować ani z góry szacować. Jej zdaniem wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie, trzeba tylko z odwagą iść do przodu. Nie wyklucza też, że może zrobić karierę za granicą.

W filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" aktorka zagra nierządnicę w stroju anioła, zaś Cezary Pazura wcieli się w rolę sutenera rodem z Dzikiego Zachodu.

***
Zobacz też:

Majdan przerwał milczenie! Komentuje głośny coming out!

Georgina Rodriguez potwierdzili radosne wieści! To ciąża mnoga!

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini! Obłędna figura!


Newseria Lifestyle/informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy