Reklama
Reklama

Julia Wieniawa ujawnia kulisy „Rodzinki.pl”: "Nieprzyjemnie zakończona"

Julia Wieniawa (24 l.) dorastała na planie serialu „Rodzinka.pl”, na który trafiła w wieku 13 lat. Chociaż spędziła tam mniej czasu niż aktorzy związani z serialem przez 16 sezonów, jednak zdążyła się z nim zżyć. Ujawnia, jak zareagowałaby na pomysł reaktywacji…

Julia Wieniawa, podobnie jak inne dziecięce gwiazdy „Rodzinki.pl” dorastała na planie serialu. W wieku 13 lat dostała propozycję zagrania dziewczyny średniego syna Natalii i Ludwika Boskich

Wieniawa, Musiał i Zdrójkowski nadal się przyjaźnią

Jak wyznała w rozmowie z Jastrząb Post, wciąż przyjaźni się z grającym Kubę Boskiego, Adamem Zdrójkowskim:

"To było dla mnie 8 lat pracy. Dołączyłam do serialu w wieku 13 lat, więc spędziłam tam prawie całą młodość i zżyłam się z tymi ludźmi. Mam kontakt do tej pory ze wszystkimi, mniejszy, lub większy. Z Adasiem, czy z Maćkiem Musiałem mamy bardzo dobry, czasami się widzimy i wspominamy". 

Reklama

Tomasz Karolak wspomina "Rodzinkę.pl"

Jak wspominał w jednym z wywiadów grający Ludwika Boskiego Tomasz Karolak, serial początkowo był rozpisany na dwa, góra trzy sezony. Skończyło się na szesnastu.. 

Jak ujawnił Karolak w „Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej” w końcu zaczął sobie uświadamiać, że więcej czasu spędza ze swoją serialową rodziną niż własną. Nie ukrywał, że z ulgą przyjął decyzję o zakończeniu produkcji. Wieniawa zdaje się podzielać jego zdanie. Jak wyznała w Jastrząb Post:

"Wydaje mi się, że ten serial został zdjęty w dobrym momencie, kiedy jeszcze wszystkich bawił i nie przynudzał. Mimo, że to było 16 sezonów, to zostawił po sobie dobre wspomnienie i smak". 

Julia Wieniawa: co sądzi o reaktywacji "Rodzinki.pl"?

Cóż, co do tego - zadania są podzielone. Nie brakuje opinii, że przez ten czas serial z sympatycznej rodzinnej komedii zmienił się w opowieść o ludziach, którzy skupiają się na robieniu sobie na złość i porozumiewają się między sobą wyłącznie za pomocą wrzasków

Być może Julia też ma spostrzeżenia, o których nie wypada jej wspominać, bo na temat ewentualnej reaktywacji „Rodzinki.pl” wypowiada się z dużą ostrożnością:

"Wydaje mi się, że każdy z aktorów który tam grał już nie podjąłby się tej pracy z różnych powodów. I z tego powodu, że ten serial skończył się w dobrym momencie i z tego powodu, że nieprzyjemnie została zakończona ta produkcja, w trakcie sezonu, bez większego uprzedzenia. Nawet były takie propozycje, żeby ten serial wrócił. Stąd wiem, że raczej się to już nie uda". 

Zobacz też:

Julia Wieniawa ma to zawarte w umowie. Wyjaśniła, dlaczego to dla niej takie ważne

Kacperek z "Rodzinki.pl" ogłosił wspaniałą wiadomość. Spływają gratulacje!

"rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski wiele poświęcił dla serialu. "Dużo czasu straciłem"

Daria Marx: Myślę, że ten program był mi potrzebny, bo... 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Rodzinka.pl | Tomasz Karolak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy