Reklama
Reklama
Tylko u nas

Julia Wieniawa skomentowała plotki o konflikcie z Jessicą Mercedes! "Ten świat jest bardzo płytki"

Julia Wieniawa (23 l.) w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała, co sądzi na temat przyjaźni w świecie show-biznesu. Czy mogą być prawdziwe? Skomentowała też plotki na temat konfliktu z Jessicą Mercedes i pochwaliła się, że właśnie skończyła nagrywać płytę z jej chłopakiem.

Julia Wieniawa oraz Jessika Mercedes pojawiły się na wczorajszej imprezie ELLE Style Awards w zjawiskowych kreacjach. Wieniawa zachwyciła fotoreporterów srebrzystą mini i szpilkami pod kolor, a Mercedes zjawiła się w kanarkowym futrze, które niestety nie wszystkim przypadło do gustu.

Żadna z obecnych tam osób nie wiedziała, kogo spotka na "ściance". Redakcja magazynu bardzo strzegła informacji o zaproszonych gościach. Okazuje się, że Mercedes wcale nie była zachwycona obecnością Wieniawy.

Reklama

Mówi się, że blogerka od dawna ma konflikt z aktorką. Chociaż dziewczyny kiedyś trzymały się blisko, teraz unikają siebie jak ognia! Można zaobserwować to chociażby na relacjach na Instagramie.

Informator Pomponika opisuje, jak influencerka zachowała się na widok Julii.

Julce z kolei wcale nie przeszkadzała obecność Jess na wydarzeniu. Bawiła się do samego końca. 

Przy okazji Julia Wieniawa udzieliła też wywiadu Pomponikowi. Postanowiliśmy dopytać ją nieco o tajemniczą relację z Jess.

Julia Wieniawa o relacji z Jessiką Mercedes

Czy jej zdaniem przyjaźnie w show-biznesie są trwałe?

Okazało się, że Julka wcale nie jest aż tak towarzyską osobą! Grono jej najbliższych przyjaciół jest bardzo przemyślane i wyselekcjonowane.

Aktorka stawia przede wszystkim na trwałe przyjaźnie spoza świata show-biznesu.

Na pytanie o koleżankę z branży, Jessicę Mercedes, zareagowała emocjonalnie i nie pozwoliła reporterowi Pomponika nawet dokończyć zdania!

Przyznała też, że cieszy się, że u Jess już wszystko dobrze. Pojawiło się jednak słowo chyba, więc prawdopodobnie blogerka nie przekazała jej tego osobiście...

Julia Wieniawa jest właśnie na etapie kończenia nagrywania albumu z producentem Kubą Karasiem, znanego z zespołu The Dumplings, i jednocześnie partnera Jessiki Mercedes.

Proces twórczy trwał u piosenkarki okrągły rok. Wyjazd na Bali pozwolił jej uporządkować utwory w kolejności na płytę. Finalnie usłyszymy ich pięć.

Jesteście ciekawi?

Zobacz też:

Julia Wieniawa o aferach Królikowskiego: "Mam sentyment do tej osoby, ale nie rozumiem jego zachowań"

Agnieszka Woźniak-Starak wybiera się na ryby? Spójrzcie na jej spodnie!

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Jessica Mercedes | Kuba Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy