Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Józefowicz zawadza Urbańskiej?

Czy Natasza Urbańska (30 l.) naprawdę zawdzięcza karierę swojemu partnerowi Januszowi Józefowiczowi (48 l.)? A może, gdyby nie on, byłaby teraz jedną z najpopularniejszych polskich aktorek?

Wiele osób sądzi, że Józefowicz zawadza Urbańskiej w zrobieniu wielkiej kariery, jak informuje "Życie na gorąco". Niestety, jest ona pod tak wielkim wpływem reżysera, że nie ma szans, by wprowadziła w swoim życiu zmiany.

Reklama

Natasza jest co prawda jedną z największych gwiazd Teatru Buffo, ale gołym okiem widać, że chciałaby stać się "gwiazdą mainstreamową". Wystąpiła w serialu "Fala zbrodni", wzięła udział w show "Jak ONI śpiewają", a następnie w reżyserowanej przez Janusza "Przebojowej nocy".

Program jednak, jak już pisaliśmy, nie odniósł spodziewanego sukcesu. Co się stanie z Nataszą? Najprawdopodobniej wróci do występów w Buffo... A jej ambicje sięgają przecież o wiele wyżej.

Może gdyby przestała stosować się do wszystkich wskazówek swojego partnera i oddała w ręce specjalisty, byłaby już wielką gwiazdą? Jeśli szybko tego nie zrobi, jej 5 minut skończy się o wiele za szybko.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przebojowa noc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje