Reklama
Reklama

Józefowicz: Natasza szyje dla kobiet z prowincji!

Choć styliści nie zostawili na projektach Nataszy suchej nitki, jej kochany mąż próbuje tłumaczyć ją z porażki. W dość specyficzny sposób...

Natasza Urbańska (36 l.) to prawdziwy "człowiek renesansu". Śpiewa, gra, tańczy, recytuje. To, że w żadnej z tych dziedzin nie odniosła większego sukcesu, nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Ostatnio przerzuciła się więc na projektowanie ubrań. Niestety, w tej dziedzinie też nie wiedzie się jej najlepiej.

Premierowy pokaz jej kolekcji został totalnie olany przez celebrytów, co sprawiło, że mało kto o tym wydarzeniu napisał. Ubrania chyba same się nie obronią, bo znawcy mody i styliści nie pozostawiają na nich suchej nitki. Według nich "nie są to ubrania do noszenia na co dzień", za to sporo w nich "banału". Celebrytki po takich recenzjach raczej nie pobiegną kupić strojów swojej koleżanki z branży. Bogate kobiety ze świata biznesu chyba też. Do kogo więc kierowana jest ta kolekcja?

Reklama

Z odpowiedzią śpieszy kochający małżonek Janusz Józefowicz.

"Natasza nie szyje dla celebrytów, tylko dla zwykłych kobiet, też tych z prowincji" - tłumaczy na łamach "Show".

Miło, że Urbańska pochyliła się nad mieszkankami mniejszych miejscowości. Panie pewnie by i chętnie nosiły ciuchy znanej celebrytki, ale jest jeden szkopuł. Natasza chyba zapomniała o nich podczas wyceny swoich projektów.

Dr Pomponik nie jest do końca pewien, czy którakolwiek z pań wyda całą swoją miesięczną pensję na sukienkę od Urbańskiej.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy