Reklama
Reklama

Jolanta Pieńkowska będzie miała co robić w wakacje. Odejście Miszczaka, a teraz taka sensacja z TVN!

Całe TVN żyje odejściem Edwarda Miszczaka ze stacji. Dyrektor programowy pożegnał się ze stanowiskiem, ale planów na przyszłość na razie nie zdradza. Okazuje się, że w stacji czeka nas więcej zmian. Jedna z nich dotyczy Jolanty Pieńkowskiej. Gwiazda ma powody do radości, choć to oznacza więcej pracy w najbliższe wakacje...

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że ze stanowiskiem dyrektora programowego pożegnał się Edward Miszczak, który ze stacją związany był od jej początków.

Zmiany na Wiertniczej zachodzą już od pewnego czasu, bo w przeciągu kilku lat kolejny raz zmienił się właściciel. Aktualnie TVN jest własnością Warner Bros, który na rynku światowym przejął jakiś czas temu Discovery.

Zbiegło się to w czasie z przepychankami stacji z KRRiT, która mocno ociągała się z przedłużeniem stacji koncesji na dalsze nadawanie. Do tego doszły kwestie związane z próbą zmiany prawa, która zyskała nazwę "lex TVN", a dotyczyła tego, by uniemożliwić kapitałowi spoza Unii Europejskiej kupowania udziałów w polskich mediach. 

Reklama

Kolejne zmiany w TVN

Ostatecznie prezydent zawetował ustawę, co uchroniło nas przed zaognieniem konfliktu z Amerykanami. 

Okazuje się, że zmian w stacji w najbliższym czasie będzie więcej. Właśnie dowiedzieliśmy się, że reporterka TVN24 Małgorzata Telmińska postanowiła odejść z pracy po 21 latach.

Za to niektórzy jej koledzy i koleżanki ze stacji będą mieli za to więcej pracy i lepszy czas antenowy. Tak jest chociażby w przypadku Jolanty Pieńkowskiej. 

Żona miliardera Leszka Czarneckiego po zrezygnowaniu z prowadzenie "Dzień Dobry TVN" przeniosła się do niszowej TVN24 BiS, gdzie prowadzi program "Fakty o świecie". 

Więcej Pieńkowskiej w TVN

Teraz program Jolanty trafi do większego TVN24. Na razie tylko na okres wakacji. Wszystko ma związek z tym, że z ramówki znika magazyn "Czarno na białym". 

"Ostatnie wydanie magazynu przed wakacjami widzowie zobaczą w piątek 24 czerwca br. TVN24 w wakacje w dotychczasowym paśmie 'Czarno na białym' pokazywać będzie audycję „Fakty o świecie” (którą aktualnie oglądać można w TVN24 BiS - program latem równocześnie będzie nadawany na obu antenach)" - informuje portal wirtualnemedia.pl.

Jolanta Pieńkowska ma zatem co świętować...

Zobacz też:

Książę William zakopał wojenny topór z ojcem. Kto pogodził tych dwoje?

Marcelina Zawadzka czeka na zaręczyny. Suknia ślubna już wybrana! "Będzie ślub - będzie dziecko"

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma wątpliwości. Mariola nie będzie zadowolona z jego słów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Pieńkowska | TVN SA | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy