Reklama
Reklama
Tylko u nas

Marcelina Zawadzka czeka na zaręczyny. Suknia ślubna już wybrana! "Będzie ślub - będzie dziecko"

Marcelina Zawadzka (33 l.) nareszcie odważyła się pokazać swojego ukochanego w mediach społecznościowych. Okazuje się, że partner inicjuje już temat ślubu! Miss jest tradycjonalistką i czeka na zaręczyny. "Najpierw ślub, a później dzieci. W takiej kolejności klasycznej" - wyznała Pomponikowi. Wie już nawet, jaka suknia ślubna pasuje do niej najbardziej!

Marcelina Zawadzka pokazała ukochanego

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia 2011 oraz urocza prezenterka, znana widzom jako prowadząca program "Farma" na antenie Polsatu. Mimo ogromnej popularności (na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona osób) długo ukrywała swoją miłość w tajemnicy, ale w końcu odważyła się pokazać ukochanego na Instagramie z okazji Dnia Chłopaka. To był dla niej duży krok.

W rozmowie z Pomponikiem Marcelina zachwalała swój związek, mówiąc, że czuje się w nim dobrze i stabilnie, a partner wzmacnia w niej dobre cechy, wspiera ją oraz aktywnie uczestniczy w jej życiu.

Reklama

Max Gloeckner zajmuje się dystrybucją urządzeń mobilnych wspierających zdrowy tryb życia. Para poznała się przypadkiem podczas wakacji w Meksyku. Odwiedzili razem Nowy Jork, Dubaj oraz Bangkok. 

Kiedy się spotkali, ukochany gwiazdy nawet nie miał pojęcia, że pracuje w telewizji! Dzięki temu modelka mogła się przed nim otworzyć i jest pewna, że druga połówka nie wykorzystuje jej sławy. 

Przyznała, że ma do swojego partnera pełne zaufanie. Czy to nareszcie "ten jedyny"?

Marcelina Zawadzka czeka na zaręczyny i ślub

Okazuje się, że Marcelina do tej pory jeszcze nigdy nie była pewna swojej miłości w 100%. Ale temat małżeństwa zaczął pojawiać się w jej obecnym związku...

Zdradziła nam też, że... to partner inicjuje temat ślubu! W tej kwestii Marcelina jest absolutną tradycjonalistką.

Modelka brała udział w różnych pokazach mody, podczas których prezentowała suknie ślubne. Czy ma już upatrzony konkretny model?

Prezenterka marzy o tradycyjnym, polskim weselu tam, gdzie się urodziła, czyli w Malborku. Najlepiej na zamku, gdzie brała ślub jej siostra, Karolina. O ile terminy pozwolą!

Obecnie trwają castingi do kolejnej edycji programu "Farma". Prowadząca zachęca, aby jak najwięcej kobiet zgłosiło jeszcze swój udział.

Całej rozmowy z Marceliną możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka eksploruje Bangkok w ramionach ukochanego Maxa!

Dlaczego Marina zniknęła z Instagrama? "Otarłam się o depresję, wojna pogłębiła ataki paniki"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | ślub | "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy