Reklama
Reklama

Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę w programie na żywo. Widzowie nie mogli oderwać wzroku

Jolanta Kwaśniewska znana jest ze swojej nienagannej prezencji i eleganckich stylizacji, które od lat są inspiracją dla wielu Polek. Jak się jednak okazuje, wizerunkowe wpadki zdarzaj się także byłej pierwszej damie. Do zabawnej sytuacji doszło ostatnio w programie "Jeden na jeden", którego gościem była małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego. Ten szczegół nie mógł zostać niezauważony.

Jolanta Kwaśniewska ulubioną pierwszą damą Polek i Polaków

Jolanta Kwaśniewska od wielu lat niezmiennie cieszy się wielką sympatią ze strony dużej części Polek i Polaków. Choć małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego  nie pełni dziś żadnej oficjalnej funkcji, do dziś uważana jest za ogromny autorytet, a przez wielu - za najlepszą pierwszą damę w historii III RP.

68-latka w wielu kwestiach była prawdziwym wzorem dla polskich kobiet - jej styl, szyk i salonowe maniery wciąż budzą podziw i są godne naśladowania.

Reklama

Nic dziwnego, że żona byłego prezydenta zwyciężyła ranking pierwszych dam, zostawiając konkurencję daleko w tyle.

"To zaszczyt i ogromna przyjemność, bo w tych rankingach jestem ja i potem dłuższa przerwa. Mam nadzieję, że to jest ocena mojej działalności przez 10 lat prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, naszej prezydentury, bo nie dreptałam zupełnie bez sensu, obok męża. To mnie cieszy i nadal chce mi się funkcjonować" - mówiła w rozmowie z dziennikarzem stacji Radio 357.

Jolanta Kwaśniewska zaliczyła wpadkę w programie na żywo

Jednak nawet znanej z wyczucia stylu i nienagannych stylizacji Jolancie Kwaśniewskiej zdarzają się wpadki. Do zabawnej sytuacji doszło podczas jej wizyty w programie "Jeden na jeden", emitowanego w TVN24,  gdzie komentowała obecną sytuację polityczną w naszym kraju.

"Przerażające jest to, że gros osób mówi, że »nie jest tak najgorzej« i stara się urządzać w tej koszmarnej sytuacji, w jakiej jesteśmy, gdzie nie mamy trójpodziału władzy, gdzie niszczone są sądy, gdzie niszczone są autorytety (...)" - oburzała się małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego.

To jednak nie jej słowa przyciągnęły największą uwagę widzów. Po emisji wywiadu wszyscy dyskutowali na temat jej... okularów. Okazało się bowiem, że była pierwsza dama w programie transmitowanym na żywo, pokazała się w zupełnie nowych oprawkach i zaliczyła przez to niezłą wpadkę.

Jolanta Kwasniewska stała sie bohaterką memów

O tym, że okulary są nowe świadczyła naklejka na jednym ze szkieł, której pierwsza dama przez nieuwagę nie odkleiła. Ten szczegół nie umknął uwadze spostrzegawczych internautów.

W sieci pojawiło się kilka komentarzy na temat zabawnej wpadki Jolanty Kwaśniewskiej.

"Pani prezydentowa na wywiad chyba prosto od optyka" - można przeczytać na grafice udostępnianej w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Karol III i królowa Camilla we Francji. Duża wpadka Brigitte Macron 

Jolanta Kwaśniewska po latach wyjawiła, że Aleksandra miała zmienione nazwisko

Jolanta Kwaśniewska rzuca światło na rodzinne relacje. Ola i Kuba Badach doprowadzili ją do łez

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy