Reklama

Reklama

Reklama

Jolanta Kwaśniewska w rozbieranej sesji? Wiemy, co o tym sądzi

Jolanta Kwaśniewska (67 l.) to jedna z najbardziej znanych byłych prezydentowych. Popularna 67-latka kilkanaście lat temu otrzymała propozycję udziału w sesji okładkowej dla magazynu "Playboy". Niedawno jej córka zdradziła, jak na pytanie zareagowała jej matka.

Marcin Meller był niedawno gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". To właśnie w show dziennikarz postanowił opowiedzieć nieco więcej o pracy dla magazynu "Playboy". Inne smaczki zdradził, będąc w programie Wojewódzkiego kilka lat temu. To właśnie wtedy wspomnieniami wrócił do swojego największego marzenia, którym było to, by w czasopiśmie pojawiła się Jolanta Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska zdradza, jak zareagowała jej matka

Meller przy okazji spotkania z córką Kwaśniewskiej postanowił przeprosić ją za swoje słowa o matce. Okazuje się, że Aleksandra postanowiła wyjawić, jak zareagowała jej matka.

Reklama

Podobno pomysł wykonania rozbieranej sesji Jolancie Kwaśniewskiej bardzo przypadł do gustu jej mężowi. Były prezydent od razu był zachwycony.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy - historia miłości

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w 1979 roku. Ich pierwsze spotkanie odbyło się na imprezie u wspólnych znajomych.

W lutym 1981 roku na świat przyszła ich córka, Aleksandra Kwaśniewska. W tym samym czasie Aleksander wkroczył w świat polityki, a Jolanta musiała opiekować się pociechą.

Małżeństwo w wielu wywiadach wyznało, że często robi sobie drobne przyjemności i celebruje każdą wspólną chwilę. To właśnie jest ich sukces szczęśliwego związku.

Zobacz też:

Gwiazda hitów TVP jest lesbijką! Pokazała swoją ukochaną. To była dziennikarka TVN. "Piękne kobiety"

Friz ma swoje za uszami. Te skandale wciąż pozostają niewyjaśnione!
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy