Reklama
Reklama

Jolanta Kwaśniewska powiedziała prawdę o małżeństwie z Aleksandrem Kwaśniewskim. Ale zaskoczenie!

Jolanta Kwaśniewska (65 l.) zyskała ogromną sympatię Polaków w trakcie prezydentury jej męża, Aleksandra Kwaśniewskiego (66 l.). Dla wielu pozostanie ulubioną pierwszą damą. Społeczeństwo doceniało jej klasę i elegancję, a także wsparcie, jakie dawała swojemu mężowi. Teraz Jolanta zdradziła, jaki jest sekret ich małżeństwa…

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w 1979 roku. Były prezydent w rozmowie z "Super Expressem" zdradził nawet, że to była najlepsza decyzja w jego życiu i nie żałuje ani sekundy spędzonej u jej boku.

Para poznała się na studiach. Jolanta była na trzecim roku prawa i administracji, a Aleksander już na finiszu akademickiego nauczania.

Ich pierwsza randka miała miejsce na prywatce u znajomych, ale już wtedy poczuli do siebie coś więcej.

Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1979 roku, ale początki ich małżeństwa wcale nie były takie bogate.

Reklama

Aleksander szybko zaangażował się w politykę, a ten czas nie był najłatwiejszy dla Jolanty.

W wywiadzie z "Newsweekiem" opowiedziała, że zaangażowanie męża w sprawy kraju sprawiło, że na jej głowie został cały dom i wychowanie małej córki.

Kwaśniewska zdradziła jednak sekret, który sprawił, że ich małżeństwo przetrwało tyle lat. Okazuje się, że kluczem do sukcesu były i są... upominki.

Była pierwsza dama wyznała, że lubią wraz z mężem obdarowywać się prezentami. Nie muszą to być wymyślne podarki - drobne gesty też mają znaczenie. Tajemnicą udanego związku jest nawet podanie śniadania przez jej ukochanego.

Zdanie małżonki podziela sam Kwaśniewski, który powiedział na łamach magazynu, że jego tajną bronią są kwiaty dawane bez okazji.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska | Aleksander Kwaśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy