Reklama
Reklama

Johnny Depp o oskarżeniach byłej żony: "To zaplanowane oszustwo"!

Wojna pomiędzy Johnnym Deppem (58 l.) i jego ówczesną żoną, Amber Heard (35 l.) rozpoczęła się w 2016 roku. Po medialnym rozwodzie i "praniu brudów" aktor chciał zapomnieć o swojej byłej. Niedawno udzielił wywiadu dla "Polityki". Gwiazdor opowiedział o rzekomym stosowaniu przemocy i spożywania alkoholu. Przeczytajcie!

W 2016 roku Amber Heard z posiniaczoną twarzą zjawiła się w sądzie, gdzie złożyła pozew rozwodowy oraz wniosek o wydanie zakazu zbliżania się do niej Deppa. Aktorka zeznała, że mąż podczas awantury rzucał w nią różnymi przedmiotami, m.in. telefonem komórkowym oraz kieliszkiem do wina. Oskarżyła go także o zażywanie narkotyków i spożywanie nadmiernych ilości alkoholu, które wywoływały u niego agresję (przeczytaj). Ceniony aktor zaprzeczał tym doniesieniem, a po medialnym rozwodzie chciał zapomnieć o swojej byłej żonie. Niedawno udzielił wywiadu polskiemu tygodnikowi "Polityka". W rozmowie opowiedział o oszustwach Amber i jego uzależnieniach!

Reklama

Johnny Depp i Amber Heard: od wielkiej miłości do nienawiści

Johnny Deep i Amber Heard szaleńczo zakochali się w sobie podczas pracy przy wspólnej produkcji. Powiedzenie "od zakochania do nienawiści jeden krok" w ich przypadku sprawdziło się bardzo szybko. Aktorka zarzuciła ówczesnemu mężowi, że ją bije i chciał udusić. Fani również stanęli po stronie aktora i zarzucali aktorce manipulację i chęć zysku na głośnym rozwodzie (sprawdź).

Depp oskarża byłą żonę o kłamstwa!

Po nagłośnieniu sprawy Deppowi groziło zerwanie wielu kasowych kontraktów. Artysta miał problemy nie tylko z byłą żoną, ale również z prasą, która nie zostawiła na nim suchej nitki. Oskarżył nawet tabloid "The Sun" , który nazwał go damskim bokserem. Niestety przegrał sprawę, a werdykt komentował następująco:

Aktor dodał, że o prawdomówności byłej małżonki powinien świadczyć fakt, że  w ugodzie rozwodowej zgodziła się przekazać 7 milionów dolarów na cele charytatywne i wesprzeć kobiety, które padły ofiarą przemocy domowej, ale wskazane przez nią organizacje nadal tych pieniędzy nie otrzymały, choć od rozwodu minęło już 5 lat. Okazało się, że kobieta całą sumkę zachowała dla siebie!

Aktor o używkach: miały złagodzić ból!

58-latek wyznał, że używki, które brał, miały złagodzić ból, który wyrządziła mu Heard. Depp dodał, że nawet jego dzieciństwo nie należało do łatwych. Matka cierpiała na depresję, rodzice się rozwodzili. W szkole nie dawałem rady emocjonalnie, walił mi się cały świat. Dodał również, że odkąd został ojcem (ze związku z Vanessą Paradise ma dwóję dzieci) nie ma problemu z alkoholem i narkotykami. 

Jak widać, Heard również jest toksyczną osobą, która swoimi oskarżeniami chciała zyskać przy rozwodzie więcej majątku. Spodziewaliście się, że oszuka fundację? Przypominamy, że ostatnio podobne zarzuty padły w stronę Meghan Markle, która również miała wesprzeć organizację, ale do tej pory nie przelała pieniędzy (zobacz)... Zbieg okoliczności, a może dobre z nich aktorki?

Szokujące wyznania Johnny’ego Deppa w sądzie!

Johnny Depp: Niepokojące wieści o synu aktora

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy