Reklama

Reklama

Reklama

​Johnny Depp cytuje Senekę w oświadczeniu po wyroku: „Prawda nigdy nie ginie”

Oświadczenie Johnny’ego Deppa (58 l.) ukazało się na jego Instagramie kilka minut po ogłoszeniu wyroku w sprawie o zniesławienie, którego dopuściła się Amber Heard w artykule dla "Washingoton Post". Sąd uznał, że przesadziła w barwnych opisach ich małżeństwa.

Dziś wieczorem czasu polskiego zapadł wyrok w sprawie, którą Johnny Depp wytoczył byłej żonie, Amber Heard z powodu artykułu, jaki napisała dla "Washington Post". Opublikowany na łamach gazety tekst jednoznacznie sugeruje, że Depp jest potworem i  gwałcicielem

W toku ciągnącego się niemal dwa miesiące procesu Depp i Heard obrzucali się wzajemnie oskarżeniami o  gwałt butelką, esemesową korespondencję, w której padały uwagi na temat „gnijących zwłok” Amber, przedawkowanie ecstasy, problemy z agresją i odchody, być może psie,  w łóżku. 

Reklama

Sąd uznał, że aktorka mocno przesadziła w opisie jej małżeństwa z Deppem na potrzeby artykułu i dopatrzył się w jej narracji fałszu i celowej złośliwości. Na mocy wyroku Heard ma zapłacić Deppowi łączną kwotę 15 mln dolarów, obejmującą odszkodowanie w wysokości 10 mln dolarów i 5 mln zadośćuczynienia.

Johnny Depp publikuje oświadczenie

Tuż po ogłoszeniu wyroku na Instagramie aktora pojawiło się oświadczenie, wyglądające, jakby zostało napisane na klasycznej maszynie do pisania nie pierwszej młodości. Jak można się domyślać, personel Deppa miał przygotowane oświadczenia na każdą ewentualność. Komunikat jest napisany w emocjonalnym i bardzo osobistym stylu. Widać, że został tak pomyślany, by sprawiał wrażenie płynącego z głębi serca: 

Ważną częścią oświadczenia są podziękowania skierowane do fanów na całym świecie. To z pewnością nie zaszkodzi dalszej karierze:

Swoje oświadczenie aktor zakończył cytatem z pism Seneki: „Veritas numquam perit”, czyli „prawda nigdy nie ginie”. 

Zobacz też:

Edyta Górniak pękła. "Okłamałam całą Polskę. Po 15 latach powiem prawdę"

Daphne Joy prezentuje obłędne kształty. Biała sukienka robi furorę

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard | wyrok | oświadczenie

Reklama

Reklama

Reklama