Reklama

Reklama

Reklama

John Travolta całował się z masażystą? Były scjentolog ujawnił szczegóły

John Travolta (68 l.) to jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów. Sławę i uznanie fanów zdobył dzięki udziałowi w produkcjach "Grease" czy "Pulp Fiction". Warto również wspomnieć, że w 1975 roku Travolta przystąpił do kościoła scjentologicznego. Były członek tego ruchu religijnego wydał niedawno książkę, w której poświęcił kilka stron Travolcie.

John Travolta do scjentologicznego ruchu religijnego należy już prawie 50 lat. Od tego czasu prężnie działa w kościele i uznawany jest za jednego z najgorliwszych wyznawców. Niestety, jego kariera scjentologa może runąć w gruzach, ponieważ jeden z byłych scjentologów wydał książkę o sekcie, w której opisał między innymi poczynania Johna.

John Travolta całował się z mężczyzną?

Mike Rinder był przez lata wysoko postawionym w hierarchii scjentologiem, jednak postanowił odejść z tego ruchu w 2007 roku. Po kilkunastu latach wydał książkę, która niedawno miała swoją premierę.

Reklama

Rinder opisuje w niej nie tylko swoje poczynania w kościele scjentologicznym, ale również to, jak werbowano do niego osoby ze świata show-biznesu. Tom Cruise, Nicole Kidman czy właśnie John Travolta, to tylko niektóre nazwiska, które pojawiają się w publikacji.

Były scjentolog w książce opisał plotki, które pojawiły się na temat Travolty już parę razy w zagranicznej prasie. Chodzi o rzekome ukrywanie orientacji seksualnej. Travolta, według byłego scjentologa, miałby być ukrytym gejem.

"Widziałem, jak całował masażystę w usta. Rozmawialiśmy, nagle wszedł jego osobisty masażysta. "Zaraz będę" - powiedział do niego John, który ubrany był wtedy w szlafrok. Było to szokujące, ponieważ rozegrało się na moich oczach. Byłem wysoko postawionym scjentologiem. Wydaje mi się, że to miał być jakiś dowód zaufania do mnie". - czytamy w serwisie pagesix.com.

Okazuje się, że to nie koniec rewelacji Rindera. Według informacji, które gromadził przez lata, Travolta miał mieć problemy z oskarżeniami o homoseksualizm. Jego byli kochankowie, zgłaszali się do kościoła i grozili, że ujawnią orientację Johna.

"Od początku lat 90. Travolta był prześladowany przez rzekomych kochanków płci męskiej, w tym jednego z jego byłych pilotów, a także gwiazdy porno". - wyjawił portalowi pagesix.com.

John Travolta - życie prywatne i kariera

John Travolta urodził się 18 lutego 1954 roku w Englewood. W 1971 roku mając 17 lat porzucił szkołę. Po raz pierwszy pojawił się na scenie w lokalnym przedstawieniu "Who’ll Save the Plowboy?". We wrześniu 1972 roku trafił do serialu NBC "Emergency". Na dużym ekranie zagrał rolę Billy’ego Nolana w horrorze Briana De Palmy "Carrie". 

John wcielił się w postać Tonego Manero w dramacie Johna Badhama "Gorączka sobotniej nocy" przyniosła mu National Board of Review Award oraz nominację do Oscara i Złotego Globu. Jako Daniel "Danny" Zuko w musicalu "Grease" również odniósł ogromny sukces.

5 września 1991 roku ożenił się z aktorką Kelly Preston, która zmarła 12 lipca 2020 roku po dwuletniej walce z rakiem piersi. Mieli córkę Ellę Bleu i dwóch synów - Benjamina oraz Jetta.

Zobacz także:

Łysy John Travolta na gali. Aż trudno go było poznać!

John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

John Travolta: Wróciły bolesne wspomnienia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: John Travolta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy