Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

Miła niespodzianka spotkała podczas tegorocznego festiwalu w Cannes fanów gwiazdora Johna Travolty (64 l.). Aktor, który ostatnio raczej unika mediów, pojawił się na czerwonym dywanie ze swoją żoną, również aktorką Kelly Preston (56 l.). Chętnie pozowali do zdjęć, cały czas się uśmiechając. Czyżby małżeński kryzys został zażegnany?

John Travolta i Kelly Preston pobrali się w 1991 roku. Doczekali się trojga dzieci: syna Jetta (zmarł w 2009 roku w wieku 17 lat na atak serca), 18-letniej córki Elię Bleu i syna Benjamina (8 l.).

Małżeństwo pary przez lata wystawiane było na próby. Wszystko z powodu aktora, który co jakiś czas bywał publicznie oskarżany o molestowanie seksualne, głównie młodych mężczyzn.

Travolta już kilka razy był w tarapatach, gdy masażyści z luksusowych SPA opowiadali publicznie o tym, w jaki sposób ich traktował. Niemoralne propozycje, zły dotyk...

Reklama

Kelly Preston nigdy nie komentowała publicznie występków męża. Stała za nim murem. Jednak po ostatniej aferze podobno miała już tego dość.

Przestała pokazywać się z mężem. Skupiła się na wychowaniu dzieci. Mówiło się nawet, że rozważa rozstanie. Najwyraźniej zmieniła zdanie...

Na czerwonym dywanie w Cannes para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Kelly cały czas wspierała się na ramieniu męża, a do zdjęć chętnie go obejmowała.

Małżonkowie do Cannes przylecieli ze swoimi dziećmi. Wszyscy razem pojawili się na pokazie jednego z filmów. Najwyraźniej Kelly postanowiła zrobić wszystko, by uratować wizerunek męża.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: John Travolta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje