Reklama
Reklama

Joe Biden naprawdę to zrobił! Puścił bąka w obecności księżnej Camilli!

Zachowanie Joe Bidena zaskoczyło wszystkich! Prezydent Stanów Zjednoczonych miał puścić bąka w obecności księżnej Camilii. Z opisu wynika, że nie dało się tej sytuacji zignorować.

Joe Biden razem z najważniejszymi osobistościami świata był obecny podczas tegorocznego szczytu klimatycznego COP26 odbywającego się w Glasgow. Oczywiście wśród zaproszonych głów państwa, nie mogła zabraknąć członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na wydarzeniu obecny był książę Karol razem z żoną Camillą.

Joe Biden puścił bąka

Niestety księżna Camilla nie będzie wspominać tych dni miło. Podczas spotkania z prezydentem Stanów Zjednoczonych, Joe Biden miało dość do niekomfortowej sytuacji. Portal Daily Mail podaje, że Biden miał puścić przy damie głośnego bąka, którego nie dało się zignorować.

Zaskoczona takim zachowaniem Camilla o całej sytuacji opowiedziała większości zgromadzonym. Nie mogła ukryć szoku.

Reklama

Z pewnością tego szczytu klimatycznego księżna Camilla nie zapomni do końca życia.

Warto jednak wspomnieć, że to nie pierwsza sytuacja, w której Joe Biden był podejrzewany o tego typu zachowanie. W 2020 roku siec obiegło wideo ze spotkania prezydenta z gubernatorem Pensylwanii, Tomem Wolfem. Podczas rozmowy w pewnym momencie można usłyszeć znany wszystkim dźwięk. Choć oczywiście Biden nie zareagował, wszyscy przypuszczali, że prezydent puścił bąka.

Zobacz też:Andrzej Duda zmienia wizerunek?! Tak teraz wygląda prezydent Polski

Ashley Biden upodabnia się do Meghan Markle?! Joe Biden może być dumny z córki!

Radosław Majdan refleksyjnie w Święto Niepodległości. Wspomina dzieciństwo

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joe Biden | Camilla Parker Bowles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy