Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Wielgosz z "Rolnika" wspomina trudną ciążę. "Walka o każdy tydzień"

Joanna Wielgosz ujawnia prawdę o ciąży z komplikacjami. Dzięki jej poświęceniu córeczka nie przyszła na świat jako wcześniak. "Nadal jestem w szoku, że udało się dociągnąć".

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Joanna podbiła serce nie tylko Kamila, lecz także jego rodziców. Pod koniec programu rolnik poprosił swoją wybrankę o rękę. Przy okazji wyszło na jaw, że spodziewają się już pierwszego dziecka. Mała Antosia przyszła na świat 23 października, na 3 tygodnie przed przewidywanym terminem

Joanna Wielgosz ujawnia prawdę o ciąży

Jak ujawniła Joanna, to była trudna ciąża. W jej trakcie wolała o tym nie wspominać, żeby nie zapeszyć, ale po szczęśliwym rozwiązaniu pozwoliła sobie na szczerość. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, wykonane jeszcze z zaawansowanej ciąży i podzieliła się swoimi doświadczeniami: 

Reklama

"Ostatnio, przeglądając galerię, natrafiłam na to zdjęcie. Zrobiłam je dokładnie tydzień przed tą wielką nocą. Jeszcze niczego nieświadoma, że już za kilka dni będę trzymać naszą Perełkę na rękach. Minął już ponad miesiąc, a ja nadal jestem w szoku, że udało się dociągnąć, aż do 37. tygodnia. To była ciężka walka o każdy tydzień". 

Joanna z "Rolnik szuka żony" ujawnia plany rodzinne

Poświęcenie mamy opłaciło się. Dzieci takie jak Antosia, urodzone po ósmym miesiącu ciąży, nie są uważane za wcześniaki, a ich rozwój nie odbiega od rozwoju dzieci urodzonych w pełni donoszonej ciąży. 

Jak ujawniła Joanna, miała tę świadomość, dlatego bez szemrania zastosowała się do zaleceń lekarzy, by leżeć plackiem od 29 tygodnia. Jak przyznała, podczas pobytu na szpitalnym oddziale spotkała kobiety, mające poważniejsze problemy. Dlatego postanowiła otwarcie mówić o tym, jak ciężką walką bywa niekiedy donoszenie ciąży. Jej szczerość docenili internauci w swoich komentarzach:

"Asiu, najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze". 

"Całe szczęście, że już wszystko super, a ciężkie chwile to tylko dowód siły". 

Mimo trudnych doświadczeń, Joanna wyznała w „Pytaniu na śniadanie", że planują z mężem co najmniej jeszcze jedno dziecko:

"Chcielibyśmy chłopca, następcę".

Na razie jednak pochłaniają ich przygotowania do ślubu, który został zaplanowany na wrzesień przyszłego roku. 

Zobacz też:


"Rolnik szuka żony". Kamil ujawnia, dlaczego ukrywali ciążę Joasi


Joanna i Kamil z "Rolnika" zostali rodzicami. "Rolnikowa rodzina się powiększyła!"


Joanna Wielgosz z programu "Rolnik szuka żony" pokazała córeczkę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Joanna Wielgosz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy