Reklama
Reklama

Joanna Szczepkowska o mały włos nie zostałaby aktorką. Jej rodzina miała zupełnie inny plan

Joanna Szczepkowska od wielu lat spełnia się jako aktorka. Mało kto wie, że 70-latka mogłaby nią nigdy nie zostać przez dziadka. Po latach na jaw wyszło, jaki mężczyzna miał stosunek do tego zawodu.

Joanna Szczepkowska opowiedziała o trudnej relacji z rodziną

Joanna Szczepkowska może pochwalić się zawrotną karierą. Od wielu lat gra w filmach, serialach, a także pojawia się na deskach wielu teatrów. Rodzina aktorki również zajmowała się sztuką. Dziadek kobiety Jan Parandowski był nie tylko pisarzem, ale i znawcą literatury. Z kolei ojciec kobiety był aktorem. Po latach wyszło na jaw, że panowie nie chcieli by Joanna została aktorką.

Zobacz też: Joanna Szczepkowska: Kochała się w chłopaku koleżanki. Gotowa była podarować mu swój "wianek"!

Reklama

Joanna Szczepkowska o trudnej relacji z rodziną

Joanna Szczepkowska od zawsze chciała zostać aktorką. Nie zrazili ją do tego nawet najbliżsi. Będąc jeszcze na studiach, Asia otrzymała angaż do spektaklu "Trzy siostry".

"Mój dziadek chciał, żebym studiowała coś głębszego niż aktorstwo, ponieważ uważał, że będę pisać" - powiedziała aktorka w rozmowie z dziennikarzami se.pl.

Ojciec Szczepkowskiej również uważał, że córka powinna wybrać inną ścieżkę kariery.

"Mój ojciec był bardzo przeciwny temu, żebym ja była aktorką i przerażony, że chcę w to iść" - powiedziała po latach artystka.


Joanna Szczepkowska została też pisarką

Joanna Sczepkowska prócz bycia aktorką spełnia się jako pisarka. Kobieta w 1999 roku wydała tomik poezji "Miasto do wynajęcia". Jest również autorką powieści "Fragmenty z życia lustra".

Na swoim koncie ma także napisanie swoich autobiografii: "Kto ty jesteś". Pierwsza z nich obejmuje okres jej życia do 4 czerwca 1989 roku, natomiast druga "Wygrasz jak przegrasz" skupia się na latach 1989-2014.

Zobacz też:

Szczepkowska unikała mężczyzn ze strachu. Wyznała, że chodziło o dziewictwo

Joanna Szczepkowska ma ukraińskie korzenie. To dlatego wojna ją tak martwi

Joanna Szczepkowska i tajemnice jej rodziny. O tym mało kto wiedział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Szczepkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy