Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Racewicz pokazała grób swojego męża! Ostre słowa w 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej

W tym roku 10 kwietnia przypada 11. rocznica katastrofy smoleńskiej.  Przy tej okazji głos postanowiła zabrać dziennikarka Joanna Racewicz (47 l.), która na Instagramie pokazała zdjęcie grobu ukochanego męża Pawła Janeczka. Gwiazda Polsatu wystosowała do społeczeństwa poruszający apel.

11 lat temu czas dla Joanny Racewicz stanął w miejscu. To właśnie wtedy w katastrofie smoleńskiej zginął jej mąż, Paweł Janeczek.

Ukochany dziennikarki był bowiem Porucznikiem Biura Ochrony Rządu. To właśnie on odpowiadał za bezpieczeństwo rządzących. 10 kwietnia 2010 roku Paweł wsiadł do samolotu razem z Lechem Kaczyńskim i pozostałymi pasażerami i już nigdy z niego nie wysiadł. 

Informacja o katastrofie samolotu, na którego pokładzie była polska elita, wstrząsnęła całą Polską. Ten feralny dzień doskonale pamięta Joanna Racewicz, która wówczas straciła ukochanego męża i ojca swojego dziecka Igora. 

Reklama

Co roku 10 kwietnia bolesne wspomnienia budzą się w dziennikarce na nowo. Gwiazda na Instagramie opublikowała poruszający post. 

W dalszej części postu Racewicz przyznała, że dziś żyje i uśmiecha się dzięki swojemu synowi Igorowi. To właśnie on jest dla niej motywacją do działania.  


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Smoleńsk | katastrofa smolenska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy