Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Racewicz i Monika Zamachowska: Przyjaźń rywalek

Choć wiele je dzieli, prezenterki „Pytania na śniadanie” polubiły się. Są dla siebie wsparciem.

Gdy we wrześniu 2016 r. Joanna Racewicz (43 l.) dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie", Monika Zamachowska (45 l.) bała się, że jej kariera w tym programie wkrótce dobiegnie końca.

Reklama

- Na korytarzach TVP spekulowano, że jeśli Racewicz sprawdzi się w roli prowadzącej, Zamachowska będzie musiała odejść - zdradza "Na żywo" pracownik stacji. - Sądzono, że dziennikarki zaczną rywalizować o wpływy. I na pewno się nie polubią - kwituje informator tygodnika.

Tymczasem, jak udało się dowiedzieć "Na żywo", obie panie zapałały do siebie ogromną sympatią. - Monika i Joanna znały się już wcześniej, ale dopiero praca przy jednym programie sprawiła, że nawiązały bliższą relację - mówi dobrze poinformowana osoba. - Dużo żartują, mają wiele wspólnych tematów rozmów. Czasem śmieją się, że "jako stara gwardia muszą się trzymać razem i nie dać się wygryźć młodszym koleżankom" - wyjawia źródło gazety.

Z pozoru Joannę i Monikę więcej dzieli, niż łączy. Pierwsza jest samotną matką, wdową po oficerze BOR-u, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Stara się unikać skandali i cieszy się sympatią widzów. Druga to urodzona skandalistka. Po tym, jak zakochał się w niej Zbigniew Zamachowski (55 l.) i porzucił dla niej poprzednią żonę i dzieci, do Moniki przylgnęła opinia femme fatale.

Okazało się jednak, że nawet tak różne kobiety zdołały się porozumieć i polubić. - Mają podobne poczucie humoru i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Doradzają sobie zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych - przyznaje pracownik TVP.

Choć Monice zdarzają się wpadki na wizji, kierownictwo "Pytania na śniadanie" przymyka na nie oko i raczej nie zamierza rozstać się z dziennikarką. Czyżby to zasługa Joanny, cieszącej się dużym autorytetem? Mając taką przyjaciółkę, Monika nie musi tak bardzo drżeć o swoją pozycję.

Dowiedz się więcej na temat: Jaonna Racewicz | Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje