Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: ich związek zaskakuje! Chodzi o ślub!

W mediach niedawno pojawiła się informacja, że Joanna Przetakiewicz (50 l.) spotyka się z byłym mężem Kayah (50 l.), Rinke Rooyensem (48 l.). Wygląda na to, że para jest bardzo w sobie zakochana, ale do ślubu im się nie spieszy!

To było spore zaskoczenie, gdy okazało się, że wybrankiem projektantki jest holenderski producent i reżyser, były mąż Kayah.

Reklama

Od dłuższego czasu Asia chwaliła się swoim nowym związek na swoim profilu w mediach społecznościowych, nie chciała jednak przy tym zdradzić tożsamości ukochanego. Sama gwiazda nie chce jednak komentować doniesień prasy, jednak plotkuje się, że para podchodzi do swojego związku bardzo ostrożnie.

"Asi nie zależy już na tym, by być czyjąś żoną i formalizować miłość. Oświadczyła to Rinkemu, a ten przyjął to ze spokojem i nie robił jej problemu. Tak naprawdę to oczekiwał tego samego" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Fakt" kolega celebrytyki.

Joasia jest znana ze swojej niezależności i samodzielności, oczekuje od wybranka partnerskiego podejścia do związku.

Jeżeli wierzyć tym doniesieniom, to raczej fani Przetakiewicz nie mają co liczyć na zobaczenie swojej ulubienicy w sukni ślubnej

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje