Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz apeluje: Licz swoje pieniądze i orgazmy! Całkiem odpłynęła...?

Joanna Przetakiewicz jest niezwykle aktywna na Instagramie, na którym uwielbia dzielić się swoimi mądrościami z obserwatorami. Często pokazuje też luksusowe życie, bo nie da się ukryć, że założycielka domu mody La Mania, doskonale wie, jak dobrze się bawić w życiu. Tym razem postanowiła porozmawiać o orgazmach i pieniądzach. Wszystko w szczytnym celu!

Najsławniejsza polska bizneswoman znowu wkracza do akcji! Joanna postanowiła podzielić się paroma złotymi radami na Instagramie. Zaczęła dość odważnie: "Licz swoje pieniądze i orgazmy". Co autorka miała na myśli?

Joanna Przetakiewicz postanowiła zadbać o wszystkie kobiety! Zaapelowała o zmiany, w pilnym trybie i zapowiedziała ogólnopolską akcję "era nowych kobiet", którą szykuje od kilku miesięcy.

Bywająca na urodzinach kotki Lagerfelda celebrytka, stała się głosem kobiet. Poruszyła bowiem problem braku niezależności finansowej płci pięknej. Dodała również, że bzdurne jest powiedzenie, że "pieniądze szczęścia nie dają".

Lubująca się w luksusie gwiazda zwróciła uwagę, że kobiety nie ustalają podziału rachunków, nie spisują poprawnie umów kredytowych, ani nie rozmawiają o wspólnych wydatkach i oszczędnościach. I czas to zmienić!

Reklama

Myślicie, że jest odpowiednią osobą do doradzania w sprawach finansowych?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Paulina i Artur Żmijewscy: Jak jest między nimi naprawdę?

Biegaczka Mary Cain pozywa trenera i firmę Nike. Chce 20 mln dolarów!

Lektor z "Love Island" - wiemy jak wygląda! Przystojny?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | La Mania
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy