Reklama
Reklama

Joanna Opozda prawie poślubiła innego? To on był przed Królikowskim!

Joanna Opozda (33 l.) i Antek Królikowski byli jedną z tych par, której losy śledziła cała Polska. Wiele osób cieszyło się, gdy po nagłym rozstaniu para postanowiła się pobrać. Teraz okazuje się, że Asia mogła być szczęśliwa z kimś innym, ale zrezygnowała z tego dla Antka?

Sprawa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest coraz bardziej zagmatwana. Chociaż wydawało się, że para ma się świetnie i wspólnie cieszy się z narodzin synka Vincenta, w kilka dni po szczęśliwym dniu media obiegła informacja, że zakochani nie są już razem. Małżeństwo miało się rozpaść z powodu zdrady Antoniego, który zamiast wspierać żonę, walczącą w domu z zagrożoną ciążą, zabawił się z zaręczoną sąsiadką. Dramat Asi jest tym większy, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że aktorka mogła mieć wymarzone życie u boku innego mężczyzny...

Reklama

Joanna Opozda. Z kim była przed związkiem z Królikowskim?

W 2016 roku Joanna Opozda zdecydowała się wziąć udział w popularnym show telewizyjnym "Taniec z gwiazdami". Oprócz zdolności tanecznych znalazła na parkiecie mężczyznę, w którym się zakochała . Był to tancerz Kamil Kuroczko. Szybko dało się zauważyć zaangażowanie ze strony tancerza. Relacja tej dwójki trwała jeszcze po zakończeniu edycji programu.

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko nie kryli się z łączącym ich gorącym uczuciem. Para publikowała na portalach społecznościowych wspólne zdjęcia, spędzali również razem wakacje. "Fakt" podał, że po dwóch latach od pierwszego spotkania tancerz poprosił ukochaną o rękę, a ta powiedziała "tak". Do zaręczyn pary doszło w Sardynii. Ostatecznie jednak związek aktorki i tancerza nie przetrwał próby czasu. Kamil Kuroczko odnalazł szczęście u boku Eweliny Lisowskiej, a Joanna Opozda zadurzyła się w Antku Królikowskim, co również - jak wiadomo - zakończyło się klęską.

Związek Królikowskiego i Opozdy to już przeszłość

Niestety okazało się, że relacja ulubieńców Polaków zakończyła się już jakiś czas temu. Mimo że Antek zaledwie dwa tygodnie temu publikował zdjęcie Asi z okazji walentynek - to para nie jest już razem.

Nasze źródła potwierdziły rozstanie pary. Okazało się, że Królikowski spotyka się już z inną dziewczyną, którą dobrze zna również jego żona, ponieważ mieszkała tuż obok.

"Super Express" wyjawił jednak, że w związku małżeńskim aktorów od dawna się źle działo. Informator tabloidu doniósł, że Asia z Antkiem bardzo się kłócili i nie zgadzali niemalże w każdej kwestii.

Zobacz też:

Antek Królikowski i wianuszek kobiet. Wybrali się, aby zobaczyć małego Vincenta!

Antek Królikowski jest w kiepskim stanie. Koledzy z planu brutalnie z niego szydzą

Brytyjski wicepremier: Winni zbrodni wojennych w Ukrainie poniosą odpowiedzialność

Khloe Kardashian zachwyca fanów ponętnych stylizacjach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski | Kamil Kuroczko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy