Reklama
Reklama

Joanna Opozda pogrzebała swoją miłość? Gwiazda wniosła pozew o rozwód. Królikowski słono zapłaci?

Jak donosi jeden z tabloidów, Joanna Opozda (34 l.) postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Po traumie przeżytej z Antonim Królikowskim (33 l.) zdecydowała się złożyć pozew o rozwód. Już szykuje się do sprawy?

Antoni Królikowski pokazał się w ostatnich dniach ze złej strony. Media obiegła bowiem wieść, że aktor zdradził swoją ciężarną żonę z sąsiadką. Jakby tego było mało osoba z najbliższego otoczenia zdradziła, że Królikowski rozpoczął już nowe życie u boku nowej kobiety. Za te karygodne czyny przyjdzie mu srogo zapłacić, ponieważ jego żona nie podda się bez walki.

Joanna Opozda złoży pozew o rozwód

Jak donosi "Super Express" zdruzgotana Joanna Opozda nie chce dłużej figurować jako życiowa partnerka Królikowskiego. Dla świeżo upieczonej mamy najważniejsze jest jej nowo narodzone dziecko - Vincent. Aktorka skupia się na opiece nad dzieckiem i ponoć gromadzi dowody, które pomogą jej pogrążyć męża w trakcie sprawy sądowej.

Reklama

Małżonkowie stoczą walkę o podział opieki nad synkiem, a także ustalą wartość alimentów, które jedno z nich będzie musiało zapłacić. Biorąc pod uwagę fakt, że Antoni jest wziętym aktorem z wieloma propozycjami filmowymi, można przypuszczać, że niemało zapłaci za swoje błędy.

Pozostają jednak wolni od podziałów majątkowych. Do tej pory mieszkali w mieszkaniu Joanny, które aktorka otrzymała od swojego ojca - Dariusza Opozdy.

Te gwiazdy już płacą wysokie alimenty!

W Polsce gwiazdy pokroju Królikowskiego płacą niemałe alimenty. Tomasz Karolak na przykład co miesiąc płacił na córkę i synka po 5 tys. zł. Z kolei Zbigniew Zamachowski przekazywał  po 4,5 tys. na każde ze swoich dzieci.

Antek Królikowski musi się więc przygotować na nadchodzące wydatki. Jeśli jego żona udowodni w sądzie, że przez rozwód z aktorem jej sytuacja materialna się pogorszyła, będzie mogła ubiegać się o alimenty także na siebie.

Zobacz też:

Joanna Opozda po zdradzie Królikowskiego zrobiła coś niebywałego! "Asia jest bardzo religijna"

Joanna Opozda i Antek Królikowski to przeszłość. Kim jest kochanka Antka?

Pamela Anderson opowie o swoim życiu w dokumencie Netflixa

Wojna w Ukrainie. Zacięte walki o elektrownię na Zaporożu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy