Reklama
Reklama

Joanna Opozda obwieszona biżuterią zachwyca na zdjęciu. Fani dopatrzyli się czegoś niepokojącego

Joanna Opozda (33 l.) ma za sobą burzliwe miesiące. Aktorka jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą, jednak nie mogła celebrować tego wyjątkowego czasu w spokoju. Tuż po porodzie jeden z portali poinformował bowiem, że Antek Królikowski zdradził ją, gdy była jeszcze w ciąży. Teraz gwiazda powoli wychodzi na prostą, jednak tego, co zobaczyli na zdjęciach fani - nie udało jej się ukryć!

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Joanny Opozdy. W sierpniu aktorka powiedziała "tak" Antkowi Królikowskiemu, a niemalże wszystkie media pisały o ich bajecznym ślubie. Niestety bajka nie potrwała zbyt długo, bo wkrótce po tym wybuchła afera z jej ojcem.

Dariusz Opozda miał wypadek na Madagaskarze i zarzucał swoim córkom, że w ogóle nie interesują się jego życiem. Gdy ten skandal w końcu ucichł, okazało się, że Joanna jest w ciąży. Ten czas nie był jednak dla niej łaskawy.

Reklama

Aktorka w wywiadach podkreślała, że błogosławiony stan dał jej ostro w kość i większość czasu, musiała spędzić w łóżku. Tuż przed porodem Asia dodała niepokojącą relację na Instastory. Poprosiła wówczas o modlitwę. Fani myśleli jednak, że martwi się rozwiązaniem.

Chwilę po porodzie w mediach rozgorzała gigantyczna afera. "Pudelek" poinformował, że Antek Królikowski zdradził ciężarną jeszcze wtedy żonę. Kochanką miała być sąsiadka aktorki. Świeżo upieczona mama nie mogła liczyć na ani chwilę spokoju.

Opozda opowiedziała o samotnym macierzyństwie

Gdy Asia wróciła do domu z Vincentem, wkrótce okazało się, że znowu musi udać się do szpitala. Synek borykał się bowiem z infekcją i konieczna była hospitalizacja. Gwiazda w rozmowie z "Party" zdradziła ostatnio, jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem, wbiła przy okazji szpilę Królikowskiemu.

Opozda zdradziła również, że musiała skrócić swój urlop macierzyński i wrócić do pracy, by "utrzymać rodzinę". Nie da się ukryć, że Asia coraz częściej podejmuje się współprac na Instagramie i publikuje posty sponsorowane. Tym razem zapozowała obwieszona biżuterią, a fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół.

Internauci nie kryli zachwytu nad urodą Opozdy

Nie zabrakło również wychwalających urodę aktorki komentarzy. Fani zachwycali się Joanną i komplementowali jej elegancką odsłonę.

A wy co myślicie? Widać ten smutek?

Zobacz też:

Joanna Opozda przemówiła po skandalu: "Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę". Nie oszczędziła też Królikowskiego...

Joanna Opozda zachwyca po rozstaniu z Królikowskim! Internauci: "Jak Nimfa"

Joanna Opozda promienieje na najnowszym zdjęciu! Niebywałe, kto jej towarzyszył...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy