Reklama
Reklama

Joanna Opozda chwali się na Instagramie. "W końcu mam dla Was dobre wieści!"

Joanna Opozda (34 l.) to obecnie jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. O 34-latce zrobiło się niestety głośno przez aferę, która obecnie dzieje się w jej życiu. Wszystko przez konflikt między aktorką, a jej mężem Antkiem Królikowskim. Okazuje się jednak, że jest promyk nadziei na lepszy czas dla Joanny.

Joanna Opozda przechodzi obecnie bardzo trudne chwile. Wszystko przez to, że musi stawić czoła samotnemu macierzyństwu, a także dbać o utrzymanie swojego dziecka. 34-latka stara się raczej nie zwalniać tempa i cały czas brać czynny udział w projektach artystycznych, w które jest angażowana.

Joanna Opozda chwali się na instagramowym koncie

Parę miesięcy temu Joanna Opozda zapowiadała fanom, że wzięła udział w produkcji, w której gra Brigitte Bardot. Okazuje się, że film dostał się do Konkursu Głównego w Gdyni. Czy doczeka się nagrody, dowiemy się dopiero we wrześniu. Zadowolona Opozda postanowiła pochwalić się w sieci nominacją.

Reklama

Nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Opozdy. Większość z nich była zachwycona nominacją filmu, w którym główną rolę gra ich ulubiona aktorka.

Zobacz też:

Królikowska obnażyła prawdziwą twarz. Wyciekła jej prywatna wiadomość. "Uważaj dziewczyno, bo możesz to opłacić życiem"

Antek Królikowski nie płacił alimentów i dlatego ściga go komornik. Wiemy, jak wygląda procedura

Królikowski jest odpowiedzialny za zszarganie imienia mamy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska negatywnie oceniania w sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy