Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Mucha pogrążona w żałobie. Nie żyje jej ukochany ojciec. Wspierają ją znajomi z Sejmu

Joanna Mucha (46 l.) to posłanka partii Polska 2050. Polityczka ma teraz bardzo trudny okres i postanowiła ujawnić na social mediach, co przeżywa. Właśnie wyjawiła na Instagramie, że pożegnała swojego ukochanego ojca - Bernarda. Słowa wsparcia byłej ministrze sportu i turystyki przekazali koledzy i koleżanki z Sejmu.

Joanna Mucha pogrążona w żałobie. Nie żyje jej ukochany ojciec. Wspierają ją znajomi z Sejmu

Joanna Mucha podzieliła się przykrymi wieściami za pośrednictwem social mediów. Na czarno-białej fotografii widać posłankę w towarzystwie jej ojca Bernarda. "Mój tata umarł" - podpisała zdawkowo pogrążona w żałobie polityczka. Mężczyzna odszedł, mając 78 lat. Joanna Mucha była wyjątkowo związana ze swoim ojcem, który wspierał jej sejmowe działania niemal na każdym kroku.

Pod smutnym postem pojawiły się wyrazy współczucia dla Joanny przekazana przez polityków takich jak: Marek Sowa, Grzegorz Lipiec, czy Agnieszka Hanajczyk. Do kondolencji dołączył również prezydent Wrocławia - Jacek Sutryk. W tym trudnym dla Joanny czasie wspierać ją będą dwaj synowie: Stanisław oraz Krzysztof.

Reklama

Joanna Mucha jest ekonomistką i posłanką należącą do partii Plska 2050. W Sejmie pracuje od 2007 roku, gdzie w przeszłości pełniła funkcję ministry sportu i turystyki. Z początku była związana z Platformą Obywatelską, jednak w styczniu ubiegłego roku dołączyła do działań Szymona Hołowni pod szyldem Polska 2050.

Zobacz też:

Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

Joanna Mucha: Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci

Monika Kociołek "przypadkiem" kupiła torebkę za zawrotną kwotę. Jakim cudem się nie zorientowała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy