Reklama
Reklama

Joanna Moro znów wywołała aferę! Poszło o wakacje i pieniądze!

Można powiedzieć, że Joanna Moro już cyklicznie wywołuje mniejsze bądź większe afery. Teraz znów jest o niej głośno za sprawą jej „mądrości” na Instagramie.

Od ostatniej afery z śpiewającą aktorką minęło ledwo półtora miesiąca, a Joanna Moro znów jest na językach.

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia było o niej głośno za sprawą feralnego występu w Sopocie (zobacz!), a konkretnie omyłkowo wypuszczonego nagrania, na którym słychać było, jak fałszuje.

Wówczas aktorka najpierw zablokowała komentarze na Instagramie, z później wydała "oświadczenie", w którym tłumaczyła się, że liczy się przede wszystkim zabawa.

Reklama

Wcześniej z kolei "zabłysnęła", publikując zdjęcie w bikini i użalając się na koniec wakacji, nawiązując przy tym do... przejęcia władzy przez talibów w Afganistanie.

Czym tym razem naraziła się fanom w social mediach?

Joanna Moro daje radę fance

Otóż, Joanna Moro wybrała się na Majorkę z córką, chwaląc się, że dla niej to już nie są wakacje, a normalność. Przy okazji wtrąciła, że "każdy ma wybór", sugerując, że jak ktoś tylko chce, to również może spakować walizki i wyjechać.

Zapomniała jednak o drobnym szczególe, jakim jest fakt, iż nie każdego stać, by wyjazdy zagraniczne były normalną częścią życia, nie wspominając o tym, iż nie każdego stać, by wybrać się za granicę choćby raz w roku.

Kiedy jedna z fanek wytknęła jej to, Joanna Moro nieco się rozwścieczyła, odpisując jej w zawoalowany sposób, że wystarczy pracować. Następnie poradziła jej, by dążyła do celu.

Przekonała Was?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy