Reklama
Reklama

Joanna Moro wylądowała na bezrobociu!

To chyba najbardziej bolesny upadek tego roku. Joanna Moro (28 l.), której ogromną popularność przyniósł serial o Annie German, od miesięcy nie może znaleźć żadnej pracy!

Aktorka jeszcze kilka miesięcy temu nie schodziła z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą ogromnego sukcesu serialu TVP, w którym wcielała się w postać słynnego białego anioła.

Moro chciała wykorzystać ten sukces najlepiej, jak tylko się da.

Niestety, chyba za bardzo uwierzyła w to, że jest nową Anną German. Zapragnęła nagrać płytę z jej piosenkami. Skończyło się ogromną kompromitacją na festiwalu w Opolu.

Potem prasa pisała, że Joanna podpisała już kontrakt w Rosji, gdzie miała zagrać w nowym serialu.

Reklama

O produkcji na razie cisza, za to Moro zaczęła wysyłać na salonach sygnały, że szuka pracy. Aktorka próbuje zwrócić na siebie uwagę. Na jednej z gal pozowała nawet z... pistoletem!

Nie dało to jednak zapewne spodziewanych efektów. Rozżalona celebrytka postanowiła więc wyżalić się w prasie, jak jest jej ciężko.

"W Polsce nie ma dla mnie ról. Owszem były jakieś propozycje, ale nieciekawe i poniżej moich oczekiwań. Głównie seriale. Chciałam nawet przefarbować włosy na czarno, bo myślałam, że to coś zmieni. Wierzę, że mi się w końcu kiedyś uda" - wyjawia w rozmowie z "Show". 

Zobaczcie jej żenującą akcję z pistolecikiem:pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro
Reklama
Reklama
Reklama