Reklama
Reklama

Joanna Kurska pilnie wezwana do gabinetu prezesa. Zapadły decyzje! Na Woronicza poruszenie

Joanna Kurska, szefowa "Pytania na śniadanie", spotkała się w czwartek z prezesem TVP, Mateuszem Matyszkowiczem. Portal Wirtualne Media dowiedział się nieoficjalnie, że żona Jacka Kurskiego idzie na tygodniowy urlop i "nie wiadomo, co czeka ją po powrocie".

Jacek Kurski wyjedzie do USA. Co z Joanną Kurską?

Ostatnio media obiegła wiadomość o byłym prezesie TVP, który otrzymał nową propozycję pracy. Jacek Kurski obejmie stanowisko w Grupie Banku Światowego w Waszyngtonie. 

To ogromna zmiana, która będzie wiązała się z częstymi podróżami za ocean i być może Kurski zamieszka tymczasowo w USA. Pojawiło się również pytanie, czy jego żona, która we wrześniu została szefową "Pytania na śniadanie", również zdecyduje się wyjechać. 

Portal Wirtualne Media dowiedział się, że Joanna Kurska nie ma zamiaru opuszczać Polski, o czym informowała podczas spotkania ze swoim zespołem w TVP. "Tutaj bowiem ma rodzinny dom i wiążą ją poważne zobowiązania rodzinne" - podają WM.

Reklama

Joanna Kurska zaproszona na rozmowę z prezesem TVP

W czwartek Joanna Kurska została zaproszona do gabinetu prezesa TVP. Mateusz Matyszkowicz miał pytać ją m.in. o wyjazd do USA. Według Wirtualnych Mediów, to spotkanie zaważy na jej dalszych planach zawodowych w TVP. 

Wirtualne Media informują również, że Joanna Kurska zapewniła prezesa Telewizji Publicznej, że nigdzie się nie przeprowadza. Na chwilę obecną wiemy, że nie została zwolniona. Spotkanie trwało kilkadziesiąt minut, a producentka "Pytania na śniadanie" miała opuścić gabinet w "nieszczególnym humorze".

"W piątek idzie na kilkudniowy, zaplanowany wcześniej urlop. Ale przekazała zespołowi informację, że spodziewa się, iż po powrocie z urlopu jej praca w "PnŚ" zakończy się raczej prędzej niż później" - powiedział informator Wirtualnych Mediów.

Pojawiły się plotki, że podczas rozmowy miał być z nią Jacek Kurski, jednak źródło portalu zaprzecza: "To oczywista nieprawda, ale dość dobrze oddaje atmosferę, jaka teraz panuje w telewizji".

Mateusz Matyszkowicz ma mieć wątpliwości, co do dalszej pracy Joanny w TVP. Mówi się, że chce zerwać wszystkie relacje łączące go z rodziną Kurskich, a dodatkowo nie podoba mu się, że szefowa "Pytania na śniadanie" tak często pokazuje się na wizji. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć z Mariną Szczęsną podczas nagrywania spotu. Zdjęcia z tego spotkania obiegły większość tabloidów.

***

Zobacz także:

Tak wygląda bezrobocie Kurskiego. Żona nawet tego nie kryje

70-lecie TVP. Ponętny dekolt Kurskiej, "męska" Krzan i zakochana Cichopek. Oto kreacje gwiazd

Jacek Kurski nie tęskni za byłymi pracownikami. Nowi pchają się do TVP

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama