Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Kurska chce być jak księżna Kate? Żona prezesa TVP podpatruje królewskie stylizacje

Joanna Kurska (47 l.) to kobieta, dla której moda nie ma żadnych tajemnic. Żona Jacka Kurskiego z wielkim wyczuciem komponuje swoje stylizacje. Teraz wyszło na jaw, kto jest jej największą inspiracją. Joanna Kurska mierzy naprawdę wysoko.

Joanna Kurska: stylizacje

Joanna Kurska bardzo często towarzyszy swojemu mężowi w wydarzeniach branżowych. Żona Jacka Kurskiego podczas ważnych spotkań oraz gali, zawsze prezentuje się wyśmienicie. Niedawno na salonach pojawiła się w przepięknej koszuli projektu Małgorzaty Rozenek-Majdan. To jednak nic w porównaniu ze stylizacją, którą wybrała na uroczystość wręczenia nagród serwisu "wPolityce".

Choć największą gwiazdą wieczoru miała być Justyna Steczkowska, to jednak Joanna Kurska znalazła się w centrum zainteresowania. Na gali w stołecznym hotelu Marriott wystąpiła w zjawiskowej kreacji. Jacek Kurski, dla którego ten wieczór był szalenie ważny ze względu na wyróżnienie nagrodą biało-czerwonej róży, w kategorii Człowiek Roku, pękał z dumy widząc, jak wspaniale prezentuje się jego ukochana.

Reklama

Znakomite stylizacje Joanny Kurskiej to nie przypadek. Żona prezesa TVP czerpie z najlepszych wzorców. Jak donosi anonimowe źródło cytowane przez "Jastrząb Post", Joanna Kurska podziwia styl Kate Middleton. To właśnie następczyni brytyjskiego tronu jest dla niej drogowskazem w świecie mody.

Joanna Kurska chce być jak księżna Kate?

Podczas ostatniej gali wręczenia nagród serwisu "wPolityce", Joanna Kurska wystąpiła w czarnej dopasowanej kreacji polskiej marki L’AF. Rękawy sukni były wykonane z koronkowego, delikatnie prześwitującego materiału. Całość rewelacyjnie podkreślała atuty sylwetki Joanny Kurskiej. Dopełnieniem stylizacji były klasyczne, brązowe szpilki, które współgrały z opalenizną. Fryzura Joanny Kurskiej była dość prosta, ale wpisywała się w obowiązujące trendy. Żona prezesa TVP postawiła na rozpuszczone, lekko falowane pasma.

Joanna Kurska nie tylko za sprawą swojej stylizacji, ale również słów Jacka Kurskiego, znalazła się w centrum wydarzeń. Gdy prezes TVP przemówił ze sceny, oczy wszystkich skierowały się na jego żonę. W pierwszej części wspomniał o swoich osiągnięciach w TVP. Później jednak powiedział coś, co na pewno bardzo doceniła jego żona.

Widać, że związek małżeński Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej ma się świetnie oraz że boje są dla siebie ogromnym wsparciem. 

Zobacz też:

Robert Lewandowski ma dość chamskich kibiców. Niebywałe, jak go traktują

Anna Wendzikowska znika z mediów społecznościowych. "Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać"

Robert Lewandowski ocenił urodę Niemek. Bardziej niepoprawny politycznie niż Trzaskowski?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurska | Jacek Kurski | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy