Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Kulig: Takich problemów tuż przed porodem nie spodziewała się. Co teraz zrobi?

Joanna Kulig (36 l.) liczyła, że po porodzie dzieckiem zajmie się jej mąż. Nieoczekiwanie kariera Macieja Bochniaka (34 l.) również nabrała tempa.

W związku z promocją "Zimnej wojny" aktorka już od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych i tam przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko - jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA.

Reklama

Z informacji tygodnika "Świat&Ludzie" wynika, że w marcu Joanna ma już umówione pierwsze zawodowe spotkania. Po roli w filmie Pawła Pawlikowskiego (61 l.) jest na fali i propozycje sypią się garściami.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku polska gwiazda zagra dużą rolę w wysokobudżetowej międzynarodowej produkcji.

Ostatnie tygodnie ciąży upływają jej więc na planowaniu, jak połączyć intensywny czas zawodowy z macierzyństwem. W grudniu do Joanny dołączył mąż, Maciej Bochniak - w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia para świętowała 9. rocznicę ślubu.

- Mam poczucie, że on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są także fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze - opowiada o mężu aktorka.

Maciej bardzo chce sprawdzić się w roli taty. Dziecko to spełnienie największych marzeń obojga, starali się o nie od wielu lat. Od dawna mają już urządzony dziecięcy pokoik i wybrane imiona dla swojej pociechy. Nie chcą jednak mówić o tym publicznie, bo oboje bardzo cenią sobie prywatność. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem...

Czytaj dalej na następnej stronie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje