Reklama
Reklama

Joanna Krupa wystąpiła w FOX News! Wyznała, jak pomaga Ukrainie!

Joanna Krupa (42 l.) dołączyła do grona celebrytów, którzy angażują się w pomoc charytatywną dla osób dotkniętych tragedią wojny w Ukrainie. Modelka nadal przebywa w Kalifornii, jednak niedługo przyjedzie do Polski. Ostatnio wystąpiła w amerykańskiej telewizji FOX News, gdzie opowiedziała o planach, jakie podjęła z prezydentem Przemyśla.

Joanna Krupa wystąpiła w FOX News! Wyznała, jak pomaga Ukrainie!

Joanna Krupa, jak inni ludzie show-biznesu, postanowiła pomóc osobom poszkodowanym w wojnie w Ukrainie. Modelka mimo tego, że przebywa z córką w Stanach, nie mogła dłużej patrzeć na cierpienie niewinnych ludzi. Z tego powodu, wraz z prezydentem Przemyśla Wojciechem Bakunem, rozpoczęła akcję charytatywna "Miś You". Gwiazda opowiedziała o swojej inicjatywie w amerykańskiej telewizji FOX News, gdzie wytłumaczyła, w jakich sposób chce pomóc najmłodszym uchodźcom.

Reklama

Joanna chce podarować najmłodszym rzeczy, które są im obecnie najbardziej potrzebne. O szczegółach akcji opowiedziała na wizji. Modelka skomentowała swój występ na instagramowym profilu. W najnowszym poście modelka podziękowała wszystkim, którzy angażują się w zorganizowaną przez nią akcję.

Niedawno informowaliśmy o tym, że mąż Joanny, Douglas Nunes, przyleciał specjalnie z Kalifornii do Polski, by nieść pomoc uchodźcom z Ukrainy. Mąż modelki zajmuje się organizowaniem transportu dla dzieci uciekających z okupowanych terenów, a także pozyskuje kamizelki kuloodporne dla kierowców. Mąż Joanny Krupy robi co w jego mocy, by ewakuacja dzieci była procesem sprawnym i bezpiecznym.

Zobacz też:

Joanna Krupa wychwala męża w amerykańskich mediach! Tak pomaga Ukrainie

Negocjacje w Turcji. Ukraina złożyła propozcyję Rosji ws. gwarancji bezpieczeństwa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy