Reklama
Reklama

Joanna Krupa odżyła dzięki nowemu chłopakowi! Jej były mąż będzie załamany?

Joanna Krupa (38 l.) długo nie mogła pogodzić się z tym, że rozstała się z Romainem Zago (45 l.). Po rozwodzie w lecie 2017 roku postanowiła zaszaleć i poszukać nowej miłości. Wygląda na to, że w końcu się udało i celebrytka wyraźnie rozkwitła!

Ten rozwód był dla niej prawdziwą tragedią i gwiazda nigdy nie zamierzała tego ukrywać. W udzielanych wywiadach otwarcie mówiła jakim szokiem było dla niej rozstanie z Romainem.

Teraz jednak bardzo stara się wrócić do normalnego życia i nie wzbrania się przed nową miłością.

"Mam teraz świetny czas. Nie potrafię już ukrywać, że pojawił się ktoś wyjątkowy, dzięki komu czuję, że znów oddycham i jestem sexy" - zdradziła w rozmowie z gazeta "Fakt Gwiazdy" rozradowana modelka.

Para poznała się zaledwie miesiąc temu, więc to bardzo świeża znajomość. Okazało się, że tych dwoje wiele łączy i czują się tak, jakby znali się od lat.

Reklama

"Najbardziej polubiła go i zaakceptowała moja przyjaciółka Edyta Górniak, która była z nami na kolacji. Powiedziała mi potem, że to kochany i wartościowych człowiek, który ma bogatą duszę. Mama też go polubiła. Kamień spadł mi z serca" - dodaje Joanna.

Ponoć reszta rodziny ma poznać wybranka w grudniu i to w naprawdę wyjątkowym momencie. Para zamierza spędzić święta i sylwestra razem w towarzystwie najbliższych osób Asi.

Wygląda na to, że nowy związek rozwija się w zaskakująco szybkim tempie, ale celebrytka jest tym zachwycona.

Mniej zadowolony jest jednak były mąż gwiazdy, Romain który miał jeszcze nadzieję na to, że Krupa wybaczy mu zbyt pochopną decyzję o rozstaniu. Widocznie teraz już jest na to zbyt późno. 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama