Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa już szuka nowego! Szybko zapomniała o mężu!

Joanna Krupa (38 l.) już jest ponownie do wzięcia! Sama modelka nie traci czasu i nie zalewa się łzami po byłym mężu.

Niedawno celebrytka podpisała papiery rozwodowe i oficjalnie nie jest już żoną Romaina Zago (44 l.). Na początku bardzo przeżywała to rozstanie i to ona nie mogła pogodzić się z rozpadem małżeństwa.

Reklama

Po fakcie, Romain, który sam chciał rozwodu, jednak zmienił zdanie i pragnął wrócić do Dżoany. Ta jednak nie dała mu drugiej szansy i stwierdziła, że nie ma możliwości powrotu do siebie. Po krótkiej chwili załamania Joasia postanowiła wykorzystać moment rozwodu na zabawę i zatroszczenie się o własne potrzeby.

Dlatego wybrała się teraz z Dawidem Wolińskim (40 l.) na wakacje. Polecieli na grecką wyspę Mykonos, gdzie planuje doskonale się bawić i wcale tego nie ukrywa.

"Jestem singielką gotową na podrywy! Jak na wakacjach się ktoś fajny napatoczy, to będzie mi miło. Ale nie mam na to specjalnego parcia. Teraz jest czas, by skupić się na sobie, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw" - powiedziała w bardzo szczerej rozmowie z tabloidem "Fakt". 

 Ciekawe co na to Romain, któremu już tak do śmiechu nie jest. Teraz może tylko patrzeć na to, jak jego była żona doskonale się bawi i korzysta z uroków życia. 

Przyszło mu srogo zapłacić za pochopnie podjęte decyzje. Jak sam zapewnia, bardzo ich żałuje. 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje