Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa już rozstała się z narzeczonym?!

Dopiero co z radością informowała o ślubie, a już... rozstała się z ukochanym? Według informacji jednego z tabloidów, Joanna Krupa (39 l.) zerwała zaręczyny z Douglasem. O co poszło?

Jeszcze niedawno Joanna Krupa zapewniała o wielkiej miłości do nowego ukochanego, którego poznała w zeszłym roku na spacerze z psami. Zaręczyli się i rozpoczęli przygotowania do ślubu. Obgadali już nawet sprawę dziecka. Modelka uznała, że wreszcie jest na snucie macierzyńskich planów.

Reklama

"Chcę, by Douglas był ojcem moich dzieci. Jestem gotowa na to, by w końcu zostać matką" - stwierdziła w "Gali". 

Jednak teraz coś się podobno zmieniło. Jak czytamy w "Fakcie", między narzeczonymi miała pojawić się różnica zdań, która... doprowadziła do rozstania! O co poszło? Tabloid przekonuje, że o... rozbierane sesje Joanny. Narzeczony miał dać jej wybór - albo on albo nagie zdjęcia. 

"Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta pod szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać" - opowiada znajomy Krupy. 

Czyżby zatem nici ze ślubu?


*** 
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje