Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa już po ślubie! Ale niespodzianka!

Ale niespodzianka! Jak donosi jedna z gazet, Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany Douglas są już po ślubie! Ceremonia miała być skromna, krótka i utrzymywana w tajemnicy. Podobno nie wiedzieli o niej nawet przyjaciele modelki.

Joanna Krupa w miniony weekend gościła w "Dzień dobry TVN". Prowadzący podpytywali ją o ślub, lecz ona unikała tematu. Tłumaczyła, że jej narzeczony - Douglas - chciałby, aby była to ich prywatna sprawa. Ani słowem nie zająknęła się, że ceremonia... już się ponoć odbyła!

Reklama

Jak donosi "Flesz", celebrytka i poznany przez nią na spacerze z psami ukochany powiedzieli sobie "tak". 

"Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Poza nimi nie było tam nikogo więcej. Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale podobno zaczęli już przygotowania do wesele w Polsce" - opowiada znajoma Krupy. 

Gazeta tłumaczy, że w Ameryce procedura zawarcia małżeństwa jest uproszczona. Sama ceremonia trwa około piętnastu minut, a po niej małżonkowie otrzymują zaświadczenie o zmianie stanu cywilnego. 

Sam ślub był bardzo kameralny, ale być może Joanna zdecyduje się na huczne wesele w Polsce? W końcu rodzina i przyjaciele zapewne chętnie świętowaliby wraz z nią tak ważne zmiany w jej życiu.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje