Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa dołącza do reszty gwiazd Hollywood! Też ją molestowali!

Sprawa Harveya Weinsteina (66 l.) wywołała w Stanach lawinę szczerych wyznań znanych gwiazd, które padły ofiarą molestowania. Wśród nich znalazła się także nasza Joanna Krupa...

Cały świat od kilku dni emocjonuje się aferą związaną ze znanym producentem, który przez lata wykorzystywał swoje wpływy w Hollywood do niecnych celów.

Reklama

Znany u nas głównie jako "przyjaciel Weroniki Rosati" mężczyzna obiecywał młodym aktorkom role w filmach i reklamach. W zamiana oczywiście musiały spełniać jego erotyczne fantazje. 

Ile z nich na to przystało? Nie wiadomo. Głos zaczyna jednak zabierać coraz więcej gwiazd, które w swej karierze doświadczyły tego typu upokorzenia.

Zmowę milczenia przerwały m.in. Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow czy Kate Winslet. 

Jak z kolei donosi "Fakt", temat molestowania nie jest obcy naszej polskiej dumie w Hollywood, czyli Dżoanie Krupie.

Celebrytka nie trafiła jednak na Weinsteina, ale tego typu mężczyzn w Hollywood jest znacznie więcej.

"Miałam kilka sytuacji związanych z molestowaniem i nieodpowiednimi zachowaniami ze strony mężczyzn. Spotykałam się z propozycjami od producentów, którzy zapraszali mnie do siebie na wspólny wieczór. Oczywiście dodawali przy tym, że mam szansę na ciekawą rolę w filmie lub pracę w telewizji. Niestety, w Hollywood popularny jest tzw. casting kanapowy. Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę" - opowiada tabloidowi gwiazda.

Oczywiście Joanna zapewnia, że nigdy z takiej "okazji" nie skorzystała, z czego jest dumna! 

"W życiu nie sprzedam duszy diabłu, by zrobić większą karierę. Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko. Ja wierzę w Boga, jestem katoliczką i nigdy nie zgodzę się na niemoralne propozycje" - dodała.


Dowiedz się więcej na temat: Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje