Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska zaczyna nowe życie!

Joanna Koroniewska (36 l.) jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

Ślub Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem (36 l.) był największą niespodzianką w świecie celebrytów w minionym roku. Co prawda kilka tygodni wcześniej na warszawskich salonach pojawiły się głosy, że Joanna i jej partner mają stanąć na ślubnym kobiercu, ale nikt nie brał już tego poważnie.

Reklama

Na męża może liczyć w trudnych chwilach

Joanna i Maciej są ze sobą od jedenastu lat, pod koniec 2004 roku Maciej poprosił Joannę o rękę. Od dnia zaręczyn wiele razy pojawiały się głosy o planach zalegalizowania ich związku, jednak aktorka dementowała w swoim gronie te doniesienia. Mówiła, że ślub nie jest im do niczego potrzebny.

Kiedy trzy lata temu para przechodziła poważny kryzys, wydawało się, że drogi obojga rozchodzą się definitywnie.

Jednak po kilku miesiącach Joanna Koroniewska znów zaczęła pojawiać się publicznie z Maciejem. Zaopiekował się nią, gdy miała wypadek na planie serialu "M jak miłość". Gdy wyzdrowiała, ostatecznie wrócili do siebie.

Tego, by stworzyli "normalną" rodzinę, pragnęła także mała Janinka. - W czasie kryzysu bardzo tęskniła za Maćkiem. A dobro dziecko dla Asi jest ponad wszystkim. Jako matka mogłaby być stawiana za wzór - zapewnia znajoma pary.

Z nowym nazwiskiem zaczyna nowe życie

I to właśnie dla Janinki para zdecydowała się na ślub. Ich znajomi mówią, że termin też nie był przypadkowy.  Ślub "pod choinkę" miał przynieść w prezencie św. Mikołaj. Pani Joannie ten pomysł bardzo się spodobał. By podkreślić jedność rodziny, aktorka zmienia też nazwisko. Jak się dowiedzieliśmy, w dokumentach będzie widniało nazwisko Joanna Dowbor. Panieńskiego, Koroniewska, na razie będzie używać zawodowo. Joanna ewidentnie chce podkreślić, że zaczyna nowy rozdział życia. Życzymy wiele szczęścia!

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje