Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska musiała zrezygnować z tej przyjemności! Co za poświęcenie!

Joanna Koroniewska (40 l.) w lutym 2018 roku została drugi raz mamą. Od tego czasu raczej rzadko gości w mediach i poświęciła się wychowaniu córek. Rezygnacja z bywania na salonach, to jednak nie wszystko, z czym Joasia musiała się pożegnać.

Aktorka jest mamą dwóch uroczych córeczek: Janinę (9 l.) i Helenkę, która przyszła na świat 10 lutego 2018 roku. Pociechy są dla niej całym światem i dla gwiazdy było jasne, że nawet kosztem swojej kariery, chce spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu.

Reklama

Co nie oznacza, że celebrytka nie pozwala sobie od czasu do czasu na odrobinę narzekania na takie życie. Jak wiadomo, macierzyństwo to nie sama słodycz.

"Nie pamiętam już kiedy ostatni raz włożyłam buty na obcasach. Nie da się ukryć, że kocham modę, ale wygoda jest dla mnie najważniejsza. Moda modą a ja stawiam na wygodę i ubieram wygodne trampki. A co to będzie jak dziecko zacznie chodzić? Chyba będę musiała na co dzień nosić buty do biegania" - rozwodzi się nad swoim problemem Asia.

Wcześniej gwiazda narzekała, że brakuje jej sportu po porodzie i już nie może doczekać się powrotu do aktywności fizycznej. Do tego nieprzespane noce i wieczne zmęczenie, ale wydaje się, że mimo wszystko Asia nie zamieniłaby swojego życia na inne. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje