Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: wróżka przepowiedziała im ciężkie chwile

Brak propozycji zawodowych, ciężka choroba - co o przyszłości małżeństwa Joanny Koroniewskiej (38 l.) i Macieja Dowbora (37 l.) mówią karty tarota?

Aktorka nie ukrywa, że chciałaby mieć drugie dziecko. Czy to marzenie się spełni, a jej małżeństwu z dziennikarzem Maciejem Dowborem nie grożą już żadne poważne kryzysy?

Reklama

Tygodnik "Twoje Imperium" zapytał o to wróżkę Annę Kempisty z Warszawy, specjalistkę w stawianiu tarota. - Widzę przed sobą karty niewierności, ale dla męża pani Joanny bardzo ważna jest rodzina. Małżeństwo dobrze funkcjonuje, bo oboje postanowili nie ruszać starych spraw, nie odnawiać dawnych żali - mówi wróżka.

Dla popularnej pary nie ma jednak najlepszych wieści. Niebawem czeka ich wielki smutek...

- W przyszłym roku będą jakieś problemy w rodzinie pani Joanny i to przełoży się na atmosferę panującą w jej małżeństwie. Ona będzie przygnębiona, on poczuje się w tym zagubiony. Ale przezwyciężą kryzys.

Czy rodzina Koroniewskiej i Dowbora w najbliższym czasie powiększy się? Zdaniem wróżki nie. Co więcej, karty mówią, że dziennikarz zaliczy poważny spadek formy, a aktorka porażkę!

- Zawodowo przyszły rok nie będzie dla pani Joanny dobry. Aktorka nie ma co marzyć o superofertach. Pojawi się ciekawa propozycja, ale ostatecznie rolę otrzyma ktoś inny. Dopiero w drugiej połowie 2017 roku coś się zmieni i to za sprawą wstawiennictwa pana Macieja. On będzie odnosił sukcesy zawodowe, ale w pewnym momencie dobra passa się skończy. Wskutek wypadku lub kłopotów zdrowotnych pan Maciej przestanie być tak dyspozycyjny, jak to było wcześniej...

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje