Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Joanna Klimek, narzeczona Jacka Kurskiego, została dyrektorem!

Joanna Klimek dopiero co została nową narzeczoną prezesa TVP Jacka Kurskiego (50 l.), a już ma nowy powód do radości. Właśnie awansowała na dyrektora departamentu public relations w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo!

Kobieta od 2007 roku pracowała w Telewizji Polskiej - najpierw jako wiceszefowa biura koordynacji programowej TVP, później szefowa całego biura, przygotowując m.in. strategię programową i wizerunkową TVP.

Reklama

To właśnie w gmachu przy Woronicza poznała Jacka Kurskiego, który równo rok temu w atmosferze skandalu rozwiódł się z matką swojego syna Olgierda po dwudziestu czterech latach.

Dziś prezes TVP nie tylko szykuje się do ślubu z nową partnerką, który zaplanowany jest na wiosnę 2017 roku, ale i świętuje awans ukochanej.

Portal wirtualnemedia.pl podaje bowiem, że kobieta właśnie została dyrektorem departamentu public relations w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo i będzie koordynować działania PR na rzecz PGNiG, przygotowywać materiały promocyjne, współpracować z zewnętrznymi agencjami PR, a także nadzorować pracę departamentu public relations.

Z wykształcenia Klimek jest polonistką po Uniwersytecie Gdańskim. W przeszłości pracowała m.in. w radiu i telewizji Polsat.

Gratulujemy!

***

Zobacz więcej:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje