Reklama
Reklama
Tylko u nas

Jeszcze niedawno widzieli się u znajomych. Wymowne słowa o ich ostatnim spotkaniu [POMPONIK EXCLUSIVE]

Bez wątpienia Jerzy Stuhr był wybitnym aktorem, który w środowisku zawsze miał duże poważanie. Nic dziwnego, że informacja o jego śmierci zasmuciła jego kolegów i koleżanki z branży. Naszemu reportowi udało się porozmawiać z żoną Daniela Olbrychskiego. Kobieta podzieliła się krótkim wspomnieniem na temat aktora. Jak się okazuje, jeszcze całkiem niedawno spędzali razem czas w gronie znajomych…

Śmierć Jerzego Stuhra wstrząsnęła środowiskiem

Śmierć Jerzego Stuhra to wielka strata dla jego bliskich, ale także dla polskiej kinematografii. Aktor, choć od dłuższego czasu zmagał się z chorobą, to chciał jak najdłużej grać na scenie.

Równo rok temu aktor spędził trzy tygodnie w szpitalu, gdzie przeszedł operację. Wówczas mówił w wywiadzie dla "Plejady", że nie czuje się najlepiej i jest już słaby. Zaczęto spekulować o definitywnym końcu jego kariery.

Reklama

Mimo to chciał ponownie wyjść na scenę. Ostatecznie jednak zdrowie mu to uniemożliwiło i kilka dni temu mogliśmy przeczytać, że spektakle z jego udziałem są odwoływane. Niestety, pan Jerzy już nigdy nie zagra. Dziś media obiegła informacja o jego śmierci, która wstrząsnęła całym środowiskiem.

Nasz reporter poprosił o krótkie wspomnienie na temat aktora żonę Daniela Olbrychskiego, Krystynę. Jak się okazuje, jeszcze jakiś czas temu widzieli się u wspólnych znajomych...

Krystyna Demska-Olbrychska o niedawnym spotkaniu z Jerzym Stuhrem

W rozmowie z naszym reporterem Krystyna Demska-Olbrychska przyznała, że jej mąż zawodowo nie miał wiele wspólnego z Jerzym Stuhrem, zatem nie mają wspólnych aktorskich wspomnień.

"Niewiele jest wspomnień, bo oni nie pracowali razem. (...) - wyznała nam Krystyna Demska-Olbrychska, dodając jednak, że za to prywatnie znali się dobrze i zawsze bardzo lubili.

Ona sama będzie zawsze ciepło go wspominać.

"Będę go wspominała jako kogoś bardzo serdecznego, ciepłego i miłego i bardzo też skupionego na zawodzie, na pracy. On lubił o tym rozmawiać. Wielka strata".

Co ciekawe, Krystyna Demska-Olbrychska wyjawiła nam również, że jeszcze nie tak dawno widzieli się u wspólnych przyjaciół. Wówczas chyba nikomu nie przeszło nawet przez myśl, że za nieco ponad miesiąc będą się musieli rozstać na zawsze...

"Widzieliśmy się jeszcze nie tak dawno w czerwcu. Boże Ciało spędzaliśmy razem u wspólnych przyjaciół w ogrodzie, także bardzo jest to smutna wiadomość. Ale tak bywa" - wyznała nam Krystyna Demska-Olbrychska.

Zobacz też:

W środku nocy nadeszły wieści ws. Stuhra. To koniec. Poruszenie na cały kraj

Jerzy Stuhr przerwał milczenie o stanie zdrowotnym. To dlatego udało mu się znieść nawrót

Nagłe wieści z domu Jerzego Stuhra. Podjął kolejną ważną decyzję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Stuhr | Krystyna Demska-Olbrychska | Daniel Olbrychski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy