Reklama

Reklama

Reklama

Jessica Simpson tłumaczy, dlaczego nie myje zębów

Amerykańska gwiazda pop, Jessica Simpson, przyznała podczas wywiadu w telewizji, że myje zęby "jakieś trzy razy w tygodniu". Jak donosi portal UsMagazine.com, piosenkarka wystąpiła w środę w popularnym programie "The Ellen DeGeneres Show", gdzie zaszokowała widzów swoją niefrasobliwością.

Zapytana przez prowadzącą program o powody niechęci do szczoteczki i pasty do zębów, Simpson odparła:

"Moje zęby są tak białe, że nie chcę, aby były zbyt śliskie. Każdego dnia używam płynu do płukania ust i nitki dentystycznej. Nie myję ich jednak codziennie". "Moje wargi się po nich ślizgają, nie mogę za nimi nadążyć" - kontynuowała gwiazda.

"Dlatego potrzebuję na nich lekkiej warstwy" - dodała.

"Wiem, że to obrzydliwe, ale ja zawsze mam świeży oddech" - pospiesznie zapewniła Simpson.

To wyznanie może wyjaśniać powody, dla których 29-letnia piosenkarka jest wciąż singielką, pomimo że jak twierdzi, ciągle szuka odpowiedniego partnera.

Reklama

"Spotykam się z wieloma ludźmi, ale z dala od blasku fleszy" - powiedziała wokalistka w wywiadzie z Ellen DeGeneres. "Mam swoje ulubione miejsca, w których czuję, że prowadzę normalne życie" - dodała.

Po głośnych rozstaniach z muzykiem Johnem Mayerem i futbolistą Tonym Romo, Simpson twierdzi, że nie ma dla niej znaczenia to, czy jej kolejny wybranek będzie sławny. Jej jedyne wymagania to:

"Musi zrozumieć moje życie i to, z czym muszę sobie radzić. Ciągła publiczna krytyka... to zdecydowanie może zniszczyć związek, dlatego musi się on opierać na solidnych fundamentach. Muszę więc być z kimś, kto zrozumie mój styl życia".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Simpson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy