Reklama
Reklama

Jerzy Połomski wybrał miejsce pochówku, ale to nie wszystko. Zapłacił zawrotną kwotę za 99 lat

Jerzy Połomski (89 l.) niedawno przeżył rodzinny dramat - zmarła jego ukochana siostra. Ciało Jadwigi Pająk spoczęło w grobie, który wokalista wykupił z myślą o sobie lata temu. Teraz pojawiają się naciski ze strony rodziny, by miejsce pochówku odpowiednio uhonorować. Co to oznacza dla Jerzego Połomskiego?

Jerzy Połomski ma już wybrane miejsce pochówku. Za życia będzie musiał wybrać dla siebie pomnik!

Jerzy Połomski nadal przeżywa żałobę po swojej starszej siostrze Jadzi Pająk, która zmarła kilka tygodni temu. Choć wokół pogrzebu narosło wiele plotek, z racji na domniemany słaby stan zdrowia wokalisty, okazuje się że Jerzy Połomski był na pogrzebie siostry. Jak podał "Super Express", artysta bardzo przeżył jej odejście, bowiem z najbliższej rodziny - tylko z nią utrzymywał kontakt.

Reklama

Przypomnijmy, że artysta, zanim zaczęły się u niego pojawiać kłopoty z pamięcią, zaplanował, gdzie chciałby zostać pochowany. Jak ustalił "Super Express" mógł zapłacić nawet 55 tysięcy złotych za miejsce w Alei Zasłużonych na Powązkach. Zawrotna kwota miałaby "załatwić" kwestię pochówku na najbliższe 99 lat. 

Jadwiga Pająk spoczęła dokładnie w tym samym miejscu, które artysta wykupił dla siebie. Z tego powodu pojawił się pewien kłopot, z którym Jerzy będzie musiał się zmierzyć jeszcze za życia. Jak podała menadżerka Połomskiego na łamach tabloidu, wokalista za życia wybierze pomnik, który upamiętni nie tylko jego siostrę, ale i samego piosenkarza.

Jerzy Połomski od pewnego czasu mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Mimo podeszłego wieku cieszy się dobrym zdrowiem, ponieważ znajduje się pod okiem lekarzy i pielęgniarek, którzy czuwają nad jego kondycją.

Zobacz też:

Jerzy Połomski w żałobie. Za grób na Powązkach zapłacił krocie

Jerzy Połomski: najpopularniejszy polski singiel. To dlatego nie miał kobiety!

Aleksandra Żebrowska zupełnie nago. Pokazała, jak wygląda ciało po ciąży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Połomski | Dom Artysty Weterana w Skolimowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy