Reklama
Reklama

Jennifer Lopez wystąpiła ze swoim dzieckiem. Emme jest osobą niebinarną: "Moja ulubiona osoba do śpiewania w duecie"

Jennifer Lopez to szczęśliwa mama bliźniąt 14-letnich Emme Anthony i Maximiliana Davida Muniza. Choć dzieci dotychczas nie specjalnie pchały się na afisz, artystka podczas swojego koncertu w Los Angeles zaprosiła na scenę Emme. Przed wykonaniem wspólnej piosenki J.Lo przedstawiła swoje dziecko jako osobę neutralną płciowo. Poruszające wystąpienie wzruszyło fanów nie tylko obecnych na koncercie.

Jennifer Lopez wystąpiła ze swoim dzieckiem. Emme jest osobą niebinarną: "Moja ulubiona osoba do śpiewania w duecie"

Życie Jennifer Lopez odmieniło się o 180 stopni, gdy w 2008 roku na świat przyszły jej bliźnięta Emme Anthony i Maximilian David Muñiz. Gwiazda bardzo długo dbała o prywatność swoich dzieci, rzadko się z nimi fotografowała, ani nie naciskała na szybką karierę w show-biznesie. Dziś jej pociechy mają 14-lat i powoli wykazują zainteresowanie zawodem matki. 

Podczas weekendowego koncertu w Los Angeles J.Lo zaprosiła na scenę Emme. Artystka zagrała z dzieckiem utwór "A Thousand Years" Christiny Perri. Tuż przed rozpoczęciem występu Jennifer postanowiła przedstawić swoją pociechę jako osobę niebinarną.

Reklama

Emme Maribel Muñiz wystąpiło na gali LA Dodgers Foundation Blue Diamond, której celem było zabranie funduszy na pomoc osobom w kryzysie bezdomności w Los Angeles. Emme już wcześniej miało szansę pojawić się na scenie - towarzyszyło mamie podczas Super Bowl w 2020 roku.

Zobacz też:

Jennifer Lopez o trudnej relacji z matką. "Była surowa, strasznie nas tłukła"

Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa. W końcu podjęła dobrą decyzję?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy