Reklama
Reklama

Jennifer Lopez opowiedziała o związku z Affleckiem. „Dostaliśmy piękną drugą szansę”

Pewien przystojny, wysoki mężczyzna imieniem Ben Affleck skradł serce Jennifer Lopez po raz drugi. Aktorka zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku magazynowi „People”. Co powiedziała?

Jennifer Lopez (52 l.) i Ben Affleck (49 l.) byli razem w latach 2002-2004, jednak ich związek nie przetrwał, a zaręczyny pary zostały oficjalnie odwołane. Byli kochankowie ponownie nawiązali kontakt poprzedniej wiosny i coś zaczęło między nimi iskrzyć na nowo. Gwiazdy są razem już od niespełna roku i wyraźnie układa im się razem. Jennifer postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała o swojej relacji z Affleckiem magazynowi "People".

Reklama

Jennifer Lopez szczęśliwie zakochana

Po wielu nieudanych związkach, Jennifer Lopez promienieje szczęściem. Gwiazda nie ukrywa, że cieszy się z powrotu do Bena.

Związek Jennifer Lopez i Bena Affecka po latach jest dojrzalszy

Lopez przyznała w wywiadzie, że za młodu razem z Benem popełnili wiele błędów, których nie chcą już powielać, nauczeni własnymi doświadczeniami.

Nowy film Jennifer Lopez będzie miał premierę w lutym

Komedia romantyczna "Wyjdź za mnie" to najnowszy projekt, nad którym pracowała Jennifer. Film opowiada historię dwójki supergwiazd, które mają się pobrać na oczów milionów widzów. Główna bohaterka, Kat, tuż przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona przez narzeczonego, więc postanawia poślubić mężczyznę z widowni. Film pełen jest muzyki JLO i latynoskiej gwiazdy Malumy.

"Wyjdź za mnie" pojawi się w polskich kinach już 11 lutego.

 

Jennifer Lopez - kim jest?

Jennifer Lopez to 52-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka. Gwiazda obecnie jest w związku z Benem Affleckiem. Do tej pory miała już trzech mężów. Wokalistka ma dwójkę dzieci: Emme Anthony’ię i Maximilliana Davida Munlza, których ojcem jest Marc Anthony. Lopez zasłynęła rolami w takich filmach jak m. in. "Pokojówka na Manhattanie" czy "Zatańcz ze mną".

Zobacz też:
Bołądź zachwyca się o 7 lat młodszym partnerem i go całuje!  
Od 1 lutego ważność unijnych certyfikatów covid skrócona do 9 miesięcy
Przegapiliśmy początek końca świata? Co mówi tajemniczy zapis z Biblii? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy